סופ"ש חדש! 5% הנחה נוספת על 3 הישראלים הכי חדשים

סופ"ש חדש! 5% הנחה נוספת על 3 הישראלים הכי חדשים

אתם כבר יודעים שאתם נהנים מ-5% הנחה בהזמנה מוקדמת. בסופ"ש הזה תיהנו מ-5% נוספים על 3 האלבומים הישראלים המבוקשים ביותר שעומדים לצאת. מכניסים בעגלת הקניות קוד קופון PRE5IL וההנחה שלכם. אז מי במבצע?

אמיר דדון – לבחור נכון

5 שנים מאז אלבומו הקודם יש אין סוף ו-8 שנים מאז אלבום הבכורה אמיר דדון יוצא לעולם אלבומו השלישי של דדון – לבחור נכון.באלבום החדש עשרה שירים פרי יצירתו של אמיר ומגוון יוצרים נוספים ביניהם גלעד כהנא, דודו טסה, יהונתן גפן, נתן גושן וקרן פלס והוא כולל את הלהיטים "לבחור נכון", "כל יום כמו נס", "עוד נוסעים (כשאהוד שר)", "בואי נדבר בינינו" ו"אם הייתי מוכן" שיצאו לרדיו כסינגלים והצטרפו לרפרטואר העשיר שלו.

ירמי קפלן – עד עכשיו (האוסף)

סוף סוף יוצא אוסף לירמי קפלן. הילד הנצחי של סצנת הרוקנרול המקומית, מהפרפורמרים הגדולים והמוערכים בישראל מוציא אלבום אוסף ראשון הכולל את כל הלהיטים הגדולים שלו ממהלך השנים. כשמאחוריו דרך ארוכה בה סימן את מעמדו כעמוד תווך חזק בסצנת הרוק בישראל, תחילה כמתופף הכריזמטי ב"תערובת אסקוט" ובהמשך בפריצה הגדולה של האלבום הסולו הראשון "ירמי קפלן והפרחים", דרך רשימת להיטי ענק – "הדפוק הזה", "כמה את צודקת", "קולה וברה", "תתחיל מאפס", "מדוע לא באת", "מודדת", "מחפשת", "אני אשתנה", "כבר עכשיו" שהיה שיר הנושא של סדרת הטלוויזיה המצליחה "הפוך", ועוד רבים וטובים.

מאיר בנאי – המיטב (2CD)

במלאת שנה למותו בטרם עת של מאיר בנאי ולרגל מופע המחווה שנערך לזכרו, אן אם סי משיקה אלבום אוסף כפול במסגרת סדרת המיטב הסוקר את הקריירה הארוכה והמפוארת של מאיר בנאי לאורך יותר משלושה עשורים. מאיר בנאי המיטב כולל 36 שירים ובנוסף, שני שירים המופיעים לראשונה על גבי דיסק: אל החלום ושם כל האדם.


חשוב לדעת! "מוסיקה נטו" שולחת את ההזמנות אליכם באמצעות שירות EPOST ולא באמצעות דואר ישראל. זה יותר אמין, יותר מהיר, לא הולך לאיבוד ומגיע לנקודת איסוף הכי קרובה לבית שלכם. אתם רק קופצים ולוקחים, בלי לעמוד בתורים המתישים של הדואר. וזה גם יותר בטוח.