למרות שזהו חג, אנחנו לא מוותרים על פינת שירי השבוע, במיוחד כשישנם קליפים חדשים ונפלאים למדונה, ליקי לי, מוריסי, TV On The Radio ופנדה בר, וגם שירים דנדשים לפלורנס והמאשין, ממפורד אנד סאנס, שרון ואן אטן וכרומטיקס. אז שנתחיל?

9 השירים/ קליפים שעשו את השבוע:
1. מדונה - Ghosttown
2. פלורנס והמאשין - Ship To Wreck
3. ממפורד אנד סאנס - The Wolf
4. כרומטיקס - In Films
5. שרון ואן אטן -  I Don’t Want To Let You Down
6. מוריסי - Kiss Me a Lot
7.
 Trouble - TV On The Radio
8. ליקי לי - Never Gonna Love Again
9. פנדה בר - Tropic Of Cancer

קליפ חדש של מדונה הוא תמיד אירוע, במיוחד כשהוא ממש טוב.
'Ghosttown' הוא אחד הקטעים הבולטים באלבום החדש של מלכת הפופ (כנראה הקליט ביותר), ומכיוון שעד כה 'Rebel Heart' לא מציג נתוני מכירות מרשימים, היה ברור שהקליפ שלו חייב להיות מושקע. וזה בדיוק מה שקורה כאן.
בקליפ האפוקליפטי של Jonas Åkerlund (מי שאחראי לאלה של 'Music', 'Ray of Light' ואחרים), מדונה מוצאת את עצמה שורדת לצד גבר שחור (השחקן טרנס האוורד), ובסופו של דבר הם פוצחים בריקוד. נשמע לא משהו, אבל יצא לה 
אחלה קליפ, כזה שמשרת היטב את הבלדה הקליטה.


Florence + the Machine עומדים לשחרר בעוד חודשיים את אלבומם השלישי 'How Big, How Blue, How Beautiful', והספקנו לשמוע ממנו כבר את הסינגל הסוחף הראשון 'What Kind of Man', את הבלדה 'St. Jude' וגם את שיר הנושא האווירתי. 
עכשיו נחשף עוד אחד - 'Ship To Wreck', קטע פופ-רוק ישיר ודי פשוט, שמשתדרג פלאים בזכות הנוכחות מלאת העוצמה של פלורנס וולש.


גם Mumford & Sons יוציאו בקרוב את אלבומם השלישי, ורבים הופתעו כששמעו את הסנונית הראשונה ממנו 'Believe', המנון רוק אצטדיונים שזנח לחלוטין את הסאונד הפולקי המוכר שלהם.
גם הסנונית השנייה 'The Wolf' ממשיכה את אותו כיוון רוקיסטי ישיר (אפילו יותר מקודמו), ועכשיו רק נותר לראות אם ההחלטה של הלהקה לשנות כיוון באופן כה דרסטי ישתלם לה (אנחנו מהמרים שלא).


הרכב האלקטרו האמריקאי כרומטיקס ממשיך לשחרר קטעים מאלבומו השני, ואחרי ששמענו ממנו את 'Just Like You' ו-'I Can Never Be Myself When You’re Around' המוצלחים, מגיע 
'In Films' הקליט, שרק מעצים את הציפייה לדבר המלא שכרגע לא ברור מתי בכלל ייצא.
בנוסף, מנהיג ומפיק הלהקה ג'וני ג'ול אחראי לחלק משמעותי בפסקול הסרט 'Lost River' של רייאן גוסלינג, ממנו נחשף עכשיו 'Tell Me' הליילי שכדאי לכם לבדוק.
 

 
כשנה אחרי 'Are We There' הענק, שרון ואן אטן כבר חוזרת!
הסינגר/סונגרייטרית המוכשרת תוציא ביוני E.P בשם 'I Don’t Want To Let You Down', ועכשיו ניתן לשמוע את שיר הנושא.
האי.פי יכלול 5 שירים בהם מתארחים חברים מ-War On Drugs, Megafaun ובן פולדס פייב!


למי ששכח, מוריסי הוציא ביולי האחרון את אלבומו העשירי 'World Peace Is None Of Your Business', לאחר 5 שנות הפסקה.
כדי שתיזכרו (במיוחד לאחר ההתקוטטות שלו מול הלייבל 'Harvest'), סולן הסמיתס מוציא קליפ ל-'Kiss Me a Lot', בו הוא נמצא על הבמה כשמידי פעם מופיעה לה דוגמנית בלבוש מינימלי (אבל עם מסר שכתוב על גופה בשפתון אדום).

 
כמעט שכחנו גם שבסוף שנה שעברה יצא 'Seeds', האלבום החמישי וההכי ידידותי בקריירה של TV On The Radio.
מהאלבום בלטו הסינגלים 'Lazerray', 'Happy Idiot' ובמיוחד 'Careful You' (איך הוא לא היה להיט ענק?), ועכשיו מצטרפת אליהם הבלדה המרשימה 'Trouble', עוד סיבה טובה לחזור לשמוע את האלבום הזה. 

 
Lykke Li קצת נעלמה, אבל השבוע חזרה בגדול, קודם עם חידוש נפלא ומפתיע ל-'Hold On We’re Going Home' של דרייק ואח"כ עם קליפ ענק לבלדה הדרמטית 'Never Gonna Love Again' מאלבומה האחרון 'I Never Learn'. נורא 
עצוב, אבל שלא תעיזו להחמיץ!

 
כנראה שתבינו את זה יותר כשיגיעו סיכומי השנה, אבל פנדה בר הוציא את אחד מאלבומי השנה.
נח לנוקס, חבר 
הרכב האינדי האקספרמנטלי אנימל קולקטיב, מציג באלבומו החמישי האישי 'Panda Bear Meets Grim Reaperסאונד ייחודי ודי מהפנט, שמצמרר אפילו יותר כשמבינים שנוצר במטרה לעודד את אביו שגסס מסרטן המוח.
ועכשיו צפו בקליפ היפהפה/מוזר ל
בלדה הנוסטלגית/מרחפת 'Tropic of Cancer'.


אהבתם? אז למה שלא תבדקו גם את הפינה הקודמת?