הפינה חוזרת, ומכיוון שלא היתה כאן בשבוע שעבר, היא עמוסה במיוחד במידע - ובעיקר בשירים חדשים ממש טובים.  

5 שירים שאתם חייבים לשמוע עכשיו:
1. Tune-Yards – Look At Your Hands
2. Kevin Morby – Baltimore
3. Franz Ferdinand – Always Ascending
4. Jake Shears - Creep City
5. Frankie Rose – At Night

1tUnE-yArDs, ההרכב הייחודי בהנהגתה של כשרון העל מריל גארבוס, חוזרים!
כמה ייחודיים? הסגנון היוצא הדופן שלהם מורכב ממקצבים שהסולנית מפיקה מלופים של תופים, כלי הקשה ויוקלילי, עליהם היא מנגנת, בשילוב רצועות מוקלטות של קולה שלה.
3 שנים אחרי 'Nikki Nack', הם חוזרים עם 'Look At Your Hands', סנונית ראשונה מהאלבום 'I Can Feel You Creep Into My Private Life' שייצא בתחילת 2018. כהרגלהם, זה די משוגע, אבל יחד עם זאת גם די מהפנט וממכר.

2. הו, קווין מורבי, כמה שקשה לנו לעמוד בפני הקסם שלו. 
ב-4 שנים בלבד הוא שיחרר 4 אלבומים מעולים, כולל אלבומו האחרון 'City Music' שיצא לפני כמה חודשים. למי שלא מכיר נקצר ונסביר שהסינגר/סונגרייטר/בסיסט, חבר Woods וה-Babies לשעבר, עושה פולק-רוק "קלאסי" עם נגיעות קאנטרי וג'אז, כזה שלא מבייש את ההשפעות הענקיות הברורות שלו: לו ריד, בוב דילן, פטי סמית', ג'ון קייל, טלוויז'ן וה-Velvet Underground
עכשיו, המוסיקאי החרוץ במיוחד משחרר את 'Baltimore' הכל כך יפה, שמגיע בגרסת 'County Line' שאתם יכולים לשמוע כאן וגם בגרסת 'Sky At Night' שמחה יותר. וזה שאת ההכנסות מהם הוא תורם לארגון 'Believe In Music' רק גורם לנו לאהוב אותו אפילו יותר.

3. פרנץ פרדיננד חוזרים!
'Always Ascending' הוא הסינגל הראשון, הקטע הפותח ושיר הנושא מאלבומם החדש שייצא בפברואר 2018, כמעט 5 שנים אחרי אלבומם האחרון 'Right Thought, Right Words, Right Action'. 
הרבעייה הסקוטית חוזרת עם קטע רוק-דאנס גדול וקליט, בהפקת Philippe Zdar, חבר קסיוס ומפיק פניקס

4. יותר מ-5 שנים עברו מאז שמענו לאחרונה מהסיזר סיסטרס, החמישייה הניו יורקית הצבעונית שכבשה את עולם המוסיקה בסערה ב-2004 (ממש לצד פרנץ פרדיננד) עם אלבום בכורה ממש מגניב.
עכשיו, הסולן ג'ייק שירס מודיע על הוצאת אלבום סולו ראשון, ומשחרר את הסינגל המשמח 'Creep City' שבאופן מסוים ממשיך את הסגנון התיאטרלי של הלהקה, בתוספת נגיעות דרומיות. 

5. בשבועיים האחרונים שמענו כמה קאברים מעולים (חלקם נמצאים במדשדשים בהמשך), אבל הכי תפס אותנו זה של פרנקי רוז ל-'At Night' של הקיור.
מי שהיתה חברה בויויאן גירלז, דם דם גירלז וקריסטל סטילטס, ושיחררה מתחילת העשור גם 2 אלבומי סולו, מגישה ביצוע פוסט-Pאנקי אייטיזי אפל שירשים אתכם כבר בשמיעה הראשונה ויעשה לכם חשק לבדוק את המקור.
מה שיותר מפתיע לגלות זה שהקטע הזה לקוח מאלבום שלה שיצא ממש הרגע וכולל רק ביצועים לאלבום 'Seventeen Seconds' של הקיור מ-1980.  

> ואתם ממש לא רוצים לפספס גם את...
Trashique (Grimes x HANA) – Dark Come Soon
First Aid KitPostcard
BADBADNOTGOOD Feat. Samuel T. HerringI Don’t Know
BlushDaisy Chain
GoonShe
Young & SickOjai
Rhye – Taste
Jim JamesI Just Wasn’t Made For These Times
MorrisseyI Wish You Lonely
PinegroveIntrepid
GingerlysLet Down
Nation of LanguageIndignities
Taylor SwiftGorgeous
Noel Gallagher’s High Flying BirdsFort Knox
Brian Eno & Kevin ShieldsOnly Once Away My Son
>>> לפינה הקודמת.