מוכנים לשירים שעשו לנו את השבוע החולף, ביניהם השיר האולטימטיבי של הקיץ? ברור שכן, אז הנה החמישייה הפותחת, וכרגיל עוד 10 מדשדשים שווים בהמשך.

5 שירים שאתם חייבים לשמוע עכשיו:
1. Calvin Harris Feat. Frank Ocean & Migos – Slide
2. Yumi Zouma – December
3. Belle & Sebastian – We Were Beautiful
4. Faith Healer – Sterling Silver
5. Tori Amos – Cloud Riders

1. נפתח את הפינה לא עם שיר השבוע, אלא שיר הקיץ!
לפני כמה ימים יצא האלבום החמישי עטור הכוכבים של ה-DJ/מפיק הסקוטי קאלווין האריס. באלבום מתארחים פארל וויליאמס, אריאנה גראנדה, אלי גולדינג, ביג שון, שלישיית Haim, גוון סטפאני, Future ואחרים, אבל נראה שהקטע הכי מוצלח שם הוא
 'Slide' עם פרנק אושן ומיגוס הרותחים, שלא במקרה נבחר ע"י גולשי סטריאוגאם לפני כמה ימים לשיר של קיץ 2017!
הוא הגיע לשם בצדק רב לאחר תחרות לא פשוטה מול להיט הענק 'Despacito', ושירים חזקים של סלנה גומז, Alvvays, Portugal. The Man, Lorde, Father John Misty, קרלי ריי ג'פסן וקנדריק לאמאר!


2. הרכב האינדי-פופ הניו זילנדי Yumi Zouma שהופיע בתל אביב לפני פחות משנה לאחר הוצאת אלבום הבכורה 'Yoncalla', כבר עומד לשחרר את אלבום ההמשך 'Willowbank'.
אחרי שהספיקו להקליט אלבום חידושים מלא ל-'What’s The Story) Morning Glory)' של אואזיס (!), הם חושפים את הסינגל הראשון 'December', שממשיך את הכיוון האינדי-פופי המתוק שלהם.  

3. הרכב הפולק האהוב בל וסבסטיאן הפתיע לפני שנתיים וחצי עם האלבום הכי מגוון בקריירה שלהם, שלקח אותם לכיוון רקיד משהו.
הם לקוחים צעד הרפתקני נוסף קדימה עם 'We Were Beautiful', המנון אלקטרו-רוק עשיר שאפשר רק לקוות שמסמן את הכיוון של אלבומם הבא.

4. בפינת ה"שם שבחיים לא הייתם שומעים עליו בלעדינו" קבלו את Faith Healer, שם הבמה של ג'סיקה ג'לברט, שעומדת להוציא בספטמבר אלבום שני בשם 'Try ;-)', ממנו כבר התרשמנו לטובה מ-'Light Of Loving' הרוקיסטי המפתיע.
עכשיו מגיעה הבלדה האלקטרונית הפסיכדלית 'Sterling Silver', שממש מגבירה את הציפייה לקראת האלבום המלא.  

5. 26 שנים עברו מאז הוציאה טורי אמוס את 'Little Earthquakes' שהפך אותה לאחת המוסיקאיות היותר אהובות בעולם ובישראל. בספטמבר היא חוזרת עם אלבומה ה-15 במספר 'Native Invader' , שכפי שמרמז שמו עוסק ביחסינו לטבע.
הסינגל הראשון 'Cloud Riders' עוסק בכוכבים וברכיבה מטאפורית על סופה, ולמרות שהוא אולי צפוי מוסיקלית, הוא ממש יפה, ואנחנו תמיד שמחים לשמוע את המוסיקאית הגדולה הזו שלמרות אינסוף נסיונות, אף אחת לא ממש יכולה לחקות. 


> עוד דברים ממש יפים: 
NassauWhatever Brings You Peace Of Mind
The KillersRun For Cover
The Dream SyndicateGlide
(SparksEdith Piaf (Said It Better Than Me
Hercules & Love AffairFools Wear Crowns
Hand HabitsYr Heart
Shannon LayThe Moons Detriment
Weaves#53 
David CrosbySell Me A Diamond
Hamilton Leithauser – Road To Nowhere 
>>> לפינה של שבוע שעבר.