הפינה הפעם כוללת 2 קאברים מעניינים, שירים חדשים של סופיאן סטיבנס (לא פחות משלושה!), מוריסי, עוד להקה טרייה שכדאי להכיר, וכרגיל - כמה מדשדשים לא רעים בכלל.

5 שירים שאתם חייבים לשמוע עכשיו:
1. Sufjan Stevens – Mystery Of Love
2. Morrissey – Jacky’s Only Happy When She’s Up On The Stage
3. Pure Violet – Garden
4. Widowspeak – Harvest Moon
5. Blush – Fantasy

1. שנתיים וחצי אחרי 'Carrie & Lowell' המופתי שהוכתר כאן בתואר "אלבום השנה", הסינגר/סונגרייטר המבריק סופיאן סטיבנס חוזר בסערה עם אלבום שכולו גרסאות ו-b-sides לאותו אלבום (הקשיבו ל-Wallowa Lake Monster מתוכו) וגם 3 קטעים חדשים לחלוטין שהוא תרם לסרט הקווירי "Call Me By Your Name".
האחד הוא רמיקס של Doveman ל-'Futile Devices' מ-'Age Of Adz', השני הוא 'Visions Of Gideon' היפהפה, אבל הבולט מהם הוא 'Mystery Of Love' ששוב מציג את אותו קסם סופיאני שקשה להסביר...  

2. בעוד שבוע בדיוק ייצא אלבומו החדש של מוריסי, הראשון שלו תחת חוזה הקלטות חדש מול BMG.
'Low In High School', עליו הוא עבד עם מפיק הרוק הוותיק ג'ו צ'יקרלי (U2, אלטון ג'ון, הסטרוקס ועוד), כנראה הושפע רבות מביקוריו האחרונים בישראל, כי האלבום כולל שירים עם טייטלים מסקרנים כמו 'The Girl From Tel-Aviv Who Wouldn't Kneel' ו-'Israel' החותם את הדיסק. 
מהאלבום נחשפו 'Spent The Day In Bed' הקליל יחסית ו-'I Wish You Lonely' היותר כבד, ועכשיו הוא ממשיך את אותו כיוון סמיתס קלאסי של הסינגל הראשון עם 'Jacky’s Only Happy When She’s Up On The Stage' הדי ממכר שיפתח לכם טוב כל בוקר.

3. הכירו את Pure Violet, פרויקט הסולו החלומי של Chadwick Johnson מ-Hundredth (ששיחררו השנה אלבום רביעי מצוין).
שנייה אחרי הקמת הפרויקט ממש החודש, נחשפו 2 קטעים ראשונים: 'Numb' החביב וקטע פוסט פאנק שוגייזי הפופי האפל 'Garden' שתוכלו לשמוע עכשיו. 

4. לפני כחודשיים הוציא הרכב הדרים-פופ מברוקלין Widowspeak, אלבום חדש ונהדר עם הטייטל האופטימי 'Expect The Best'.
ההרכב שידוע בזכות אינדי רוק רך ומתוק עם אווירה לילית לא מבזבז רגע וכבר חושף קאבר מלנכולי לאחד השירים הכי יפים בעולם: 'Harvest Moon' של ניל יאנג, וכל זה לכבוד צאתם למסע הופעות אירופאי.
ואם כבר ניל יאנג, אז הקשיבו ל-'Already Great', סנונית ראשונה מאלבומו הבא של הגאון הקנדי שייקרא 'The Visitor' וייצא ב-12 בינואר 2018.

5. הקאברים שהכי כיף לשמוע הם אלה שלוקחים את המקור למקום הכי לא צפוי. אז מה תגידו על גרסת אינדי ל-'Fantasy' של מאריה קארי?
לדבר הזה אחראי הרכב האינדי-פופ Blush, שעומד לשחרר בחודש הבא את אלבום הבכורה המסקרן שלו. 
לעומת הקאבר הקודם בפינה, קצת יותר קשה לזהות את הלהיט מ-1995, שהיה הראשון אי פעם של זמרת שנכנס הישר אל פסגת מצעד הסינגלים האמריקאי (והשני באופן כללי), שם הוא החזיק מעמעד 8 שבועות. 

המדשדשים:
(Kelly Lee OwensMore Than A Woman (Remix
Yours Are The Only EarsSaturn
Johanna WarrenHere To Tell
QuicksandInteriors
Angel OlsenSans
NE-HI Feat. Jamila WoodsThe Times I’m Not There
NADINE – Ultra Pink
>>> לפינה הקודמת.