הלילה בחצות זה נגמר והתקליטים חוזרים למחיר הרגיל! קמע תמיד תפסו מקום מיוחד בלב שלנו. חברת ההפצה העצמאית תומכת באמני האינדי הישראלים ומביאה לשוק אלבומים נפלאים של יוצרים ישראלים מוכשרים, חלקם ותיקים, חלקם חדשים, כולם מקוריים ויוצרים מוזיקה שמרגשת אותנו בכל פעם מחדש.עכשיו, לכבוד יום חנויות התקליטים 2018 ולרגל חגיגות 70 לעצמאות המדינה הקטנה שלנו, קמע מציעים את כל תקליטי הויניל של האמנים הישראלים (למעט אלו שיצאו ב-2018) בכ-25% הנחה נוספת. זאת הזדמנות נדירה להעשיר את אוסף התקליטים שלכם בכמה מההוצאות החשובות של אמנים ישראלים ועל הדרך גם לתמוך ביצירה המקומית העצמאית. המבצע עד ה-1.5 או עד גמר המלאי.רק חברי מועדון התקליטים netoVINYL נהנים מ-10% הנחה נוספת, כי מגיע להם כפל מבצעים.לרשימה המלאה של תקליטי המבצע לחצו כאןהנה כמה מן המומלצים ביותר שלנו:
  1. מינימל קומפקט "מינימל קומפקט" הוא ההרכב המדהים, הביזארי, המוכשר והטוב ביותר שהוקם על ידי ישראלים אי פעם, והוא ללא ספק אחד ההרכבים הבולטים של שנות השמונים לא רק בישראל אלא גם באירופה, ולזמן קצר אפילו באמריקה. בסוף שנות ה 70 נפגשו מלכה, ברי, פורטיס ובירנבך בדירה קטנה בת"א והחליטו לעזוב ולחיות באירופה, הם נחתו באמסטרדם במטרה לייצור מוסיקה באופן מקצועי.
  2. GARDEN CITY MOVEMENT שלישייה הכוללת את רועי אביטל, יואב סער (לורנה בי לשעבר) ויוני שרוני, שעושה אלקטרוניקה אווירתית נסיונית וחלומית עם קולות מקסימים.
  3. אביב גדג' - שרף אורנים "שרף אורנים" הוא אלבום הסולו השלישי של גדג'. סימפוניה של קסם וכמיהה, שירים על חברות, אהבה, כאבי גדילה, חסד ואובדן. השתתפו בעשייתו מוסיקאים רבים ומוכשרים: בנו הנדלר, מאיה בלזיצמן, רון בונקר, מארק אליהו, שלומי שבן, אהוד בנאי, יהוא ירון, שמיניית כלי מיתר, רביעיית כלי נשיפה ועוד רבים וטובים. אביב גדג' ממשיך להראות שהוא אחד היוצרים החשובים ביותר במוסיקה הישראלית החדשה – אמן שממשיך להתפתח גם אחרי כמה יצירות מופת (מאלג'יר ועד שני אלבומי הסולו הקודמים: "תפילה ליחיד", ו"ילדים של מהגרים").
  4. אפרת בן צור - ROBIN בן צור היא ללא ספק אחת הזמרות /יוצרות המיוחדות והמרתקות במוסיקה המקומית. היא פרצה אל עולם המוסיקה לפני 15 שנה בלהיט הענק "שמתי לי פודרה" עם אביתר בנאי ושני אלבומיה הראשונים (2001 ו-2006) כללו להיטים נהדרים כמו "צוללת", "אבוא אליך", "גם הים נסוג" ו"כל יום". בן צור גם השתתפה בפרויקטים שונים ("שרות לאה גולדברג", "עבודה עברית") ושיתפה פעולה עם אמנים כמו ברי סחרוף, אסף אמדורסקי, קרני פוסטל, שלומי שבן, דן תורן, שלמה גרוניך, ערן צור ואחרים.  אחרי 2 אלבומים בעברית, בן צור החליטה לסיים שתיקה מוסיקלית של 6 שנים עם אלבום שכולו מושר באנגלית, משהו שקורה בשנים האחרונות לעוד כמה זמרות (דניאלה ספקטור, נינט), לפעמים בסדר הפוך (יעל דקלבאום, דנה עדיני).