זה היה די צפוי - שאנייה טוויין, אחת מכוכבות הפופ-קאנטרי המצליחות בכל הזמנים, חזרה לאחר הפסקה ארוכה בת 15 שנה עם אלבום הקמאבק 'Now', שנכנס הישר אל פסגת מצעד המכירות בארה"ב ובבריטניה.
אלבום האולפן החמישי שלה מכר בשבוע צאתו 137,000 יחידות (134,000 עותקים) בארה"ב והופך לשני שלה שעושה את זה, אחרי אלבומה האחרון '!Up', שהחזיק 5 שבועות בפסגה החל מנובמבר 2002. 
אלבום הבכורה מ-1993 הנושא את שמה אמנם לא הצליח לחדור אל 200 הגדולים, אבל אלבום ההמשך 'The Woman in Me' הגיע עד המקום החמישי ו-'Come On Over' שהגיע אחריו הגיע אל המקום השני, אבל החזיק 50 שבועות בפסגת מצעד הקאנטרי - שיא שטרם נשבר עד היום.
האוסף 'Greatest Hits' של טום פטי עושה כניסה מחודשת הישר אל המקום השני לאחר מותו בגיל 66 ב-2 באוקטובר. האוסף, שהגיע עד המקום החמישי ב-1994, מכר 84,000 יחידות (52,000 עותקים) - זינוק של 2,231% משבוע שעבר. 
דמי לובאטו נכנסת אל המקום השלישי עם 'Tell Me You Love Me', שהופך לאלבום השישי שלה שמגיע אל חמשת הראשונים. בנוסף, הלהיט 'Sorry Not Sorry' מתוכו מטפס 2 שלבים אל המקום השמיני במצעד הסינגלים, ובכך הופך ללהיט הכי גדול שלה עד כה.
הראפר A Boogie Wit da Hoodie נכנס ל-4 עם אלבומו המלא הראשון 'The Bigger Artist' ומיילי סיירוס נכנסת ל-5 עם 'Younger Now', האלבום ה-11 שלה (כולל תחת האלטר-אגו האנה מונטאנה) שמגיע אל עשרת הגדולים.
הלהיט הכי גדול באמריקה הוא עדיין '(Bodak Yellow (Money Moves' של הראפרית Cardi B, שמחזיק 3 שבועות בפסגת מצעד הסינגלים ובכך הופך ללהיט הראשון של ראפרית ללא אורחים שעושה את זה!
אבל מאחוריה נמצא 'Mi Gente' של J Balvin וווילי וויליאמס, שמזנק 18 שלבים אל המקום השלישי בזכות רמיקס חדש בהשתתפות ביונסה. הלהיט הלטיני החדש מצליח אפילו להדיח את 'Despacito' מפסגת המצעד הלטיני לאחר 35 שבועות (שהיה רחוק רק 6 שבועות מהשיא ששיך ל-'Bailando' של אנריקה איגלסיאס)!


ונעבור לבריטניה, שם שאנייה טוויין גם כן נכנסת אל הפסגה, אבל לאחר מאבק צמוד במיוחד מול הרכב הרוק Wolf Alice ואלבומו השני 'Visions Of A Life'.

למעשה, ההפרש בין מכירותיה של הכוכבת המתקאמבקת להרכב הצפון לונדוני עמד על 764 יחידות מכירה בלבד! 
זו הפעם השנייה של שאנייה בפסגה הבריטית, אחרי שעשתה את זה עם 'Come On Over' מ-1999, אלבום שמכר 3.4 מיליון עותקים רק בבריטניה. 
דיויד גילמור נכנס ל-3 עם 'Live At Pompeii' (אלבומו הרביעי בעשירייה), דמי לובאטו ל-5 עם 'Tell Me You Love Me', מיילי סיירוס ל-8 עם 'Younger Now', מייקל ג'קסון ל-9 עם האוסף 'Scream' ו-Feeder ל-10 עם האוסף 'The Best Of'.
וזה ממש לא הכל: כריס ריאה נכנס ל-11 עם 'Road Songs For Lovers', בני אנדרסון מ-ABBA ל-12 עם אלבום הסולו 'Piano', דיויד בואי ל-19 עם האוסף 'A New Career In A New Town 1977-1982', צמד Hurts ל-21 עם אלבומם הרביעי 'Desire' והאוסף 'Greatest Hits' של טום פטי חוזר ל-14, אחרי שבשיאו הגיע עד המקום ה-18.
Post Malone ו-21 Savage מדיחים את סאם סמית' מפסגת מצעד הסינגלים עם 'Rockstar', אחרי שזכה ל-5.7 מיליון הזרמות.


5
 האלבומים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. Shania Twain - Now

2. Tom Petty & The Heartbreakers - Greatest Hits 
3. Demi Lovato - Tell Me You Love Me
4. A Boogie Wit da Hoodie - The Bigger Artist
5. Miley Cyrus - Younger Now 

5 הסינגלים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. (Cardi B - Bodak Yellow (Money Moves
2. Post Malone feat. 21 Savage - Rockstar 
3. J Balvin and Willy William - Mi Gente
4. Logic feat. Alessia Cara and Khalid- 1-800-273-8255
5. Taylor Swift - Look What You Made Me Do

5 האלבומים הנמכרים בבריטניה השבוע:
1. Shania Twain - Now
2. Wolf Alice - Visions Of A Life
3. David Gilmour - Live At Pompeii
4. (Ed Sheeran – ÷ (Divide
5. Demi Lovato - Tell Me You Love Me

5 הסינגלים הנמכרים בבריטניה השבוע:
1. Post Malone featuring 21 Savage - Rockstar
2. Sam Smith - Too Good at Goodbyes
3. Camila Cabello - Havana
4. Dua Lipa  - New Rules
5. Avicii & Rita Ora - Lonely Together
למצעדים הקודמים.