עם שני להיטי ענק, הראפר/מפיק DJ Khaled ממשיך לשבוע שני בפסגת מצעד האלבומים האמריקאי עם 'Grateful'.
אחרי שבשבוע שעבר הוא ניהל מאבק צמוד מול האלבום החדש של Imagine Dragons, השבוע הוא היה צמוד במיוחד ל-'Funk Wav Bounces Vol. 1' של קאלווין האריס, שנכנס אל המקום השני - שיא עבור ה-DJ/ מפיק שבשיאו הגיע עד המקום החמישי עם 'Motion' ב-2014.
הספיקו לקאלד 70,000 יחידות (מתוכם רק 16,000 עותקים) להפוך את אלבומו לראשון מזה חודשיים שמצליח להחזיק שבועיים בפסגה, בזמן שקאלווין מכר 68,000 יחידות (23,000 עותקים).
כמובן שזה קשור ללהיטי הענק שלו 'I’m the One' (שהיה הראשון שלו להגיע אל פסגת מצעד הסינגלים) ו-'Wild Thoughts', שנמצאים השבוע במקום השני והרביעי במצעד הסינגלים. 
אבל זה יהיה השבוע האחרון שלו בפסגה, כי בשבוע שהבא ג'יי-זי עומד להסתער על המקום הראשון עם '4:44', שיהפוך ל-14 שלו שכובש את הפסגה, מה שיגדיל את השיא שלו כאמן הסולו עם הכי הרבה אלבומים בפסגה (רק לביטלס היו יותר - 15). 
במקום השלישי השבוע נמצא 'DAMN' של קנדריק לאמאר, שלא עזב את שלושת הראשונים מאז יצא לפני 12 שבועות, במהלכם מכר 1.83 מיליון יחידות. 
הכניסה השנייה (והאחרונה) שייכת להרכב הרוק Stone Sour, שאלבומו 'Hydrograd' נכנס אל המקום השמיני והופך לחמישי שלהם שמגיע אל עשרת הגדולים.
וכן, 'Despacito' של לואיס פונסי, דאדי יאנקי וג'סטין ביבר מחזיק כבר 9 שבועות בפסגת מצעד הסינגלים, עם עוד 129,000 הורדות ו-61.2 מיליון הזרמות.  
לאחר 61 שבועות רצופים בעשרת הגדולים (עם 4 להיטים), ה-Chainsmokers יוצאים ממנו (לאחר ירידה של 3 שלבים אל המקום ה-13 עם 'Something Just Like This' לצד קולדפליי), כשהם רחוקים רק 8 שבועות מלשבור את השיא של כל הזמנים ששייך לקייטי פרי, שהחזיקרה 69 שבועות בעשרת הגדולים בין 2010 ל-2011.  


5
 האלבומים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. DJ Khaled - Grateful

2. Calvin Harris - Funk Wav Bounces Vol. 1
3. Kendrick Lamar – DAMN
4. Imagine Dragons - Evolve
5. ÷ - Ed Sheeran

5 הסינגלים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. Luis Fonsi & Daddy Yankee feat. Justin Bieber – Despacito
2. DJ Khaled feat. Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne – I'm The One
3. Bruno Mars – That's What I Like
4. DJ Khaled Rihanna and Bryson Tiller collaboration Wild Thoughts

5. Ed Sheeran – Shape Of You
למצעד של שבוע שעבר.