קוד קופון השבוע: WKND10Q

מוזיקה חדשה היא תמיד התרגשות חדשה וכל הזמן יוצאים אלבומים חדשים שיכולים להעשיר את החוויה המוזיקלית שלכם. חשוב לנו שיהיה לכם אותם ולכן מדי סופ"ש (חמישי-שישי-שבת) אנחנו נותנים לכם הזדמנות לקחת מוזיקה חדשה ולקבל 10% הנחה על כל הקניה. אנחנו קוראים למבצע הזה (שיחכה לכם מדי שבוע):

מה זה אומר חדש?
אלבום חדש הוא אלבום שיצא בששת החודשים הקודמים ליום המבצע. תאריך ההוצאה מופיע בעמוד המוצר, מתחת למספר הקטלוגי. רק פריטים, שיצאו עד חצי שנה לפני סופ"ש המבצע, מזכים בהנחה. לדוגמה, בסופ"ש הזה משתתפים פריטים שיצאו החל מ-21.6.17 ועד היום.

אבל אמרתם שההנחה היא על כל הקנייה.
נכון, מספיק שתכניסו פריט אחד חדש לעגלה ואז לא משנה עוד כמה פריטים הכנסתם, אתם מקבלים 10% הנחה על כולם. וזה כולל כפל מבצעים.

צריך קוד קופון?
כן. כדי ליהנות מההנחה יש להכניס את קוד הקופון של אותו סופ"ש בעגלת הקניות. מדי יום חמישי נפרסם את קוד הקופון שיהיה בתוקף לסופ"ש הקרוב. הקוד לסופ"ש הזה מופיע למעלה באדום (אם פספסתם).

מה חדש חוץ מזה?
האמת, הרבה. שדרגנו את המערכות הטכנולוגיות, התחלנו להביא להמון לקוחות פריטים שכבר אין בארץ (אם יש משהו שאתם מחפשים, פנו אלינו), אוהבי התקליטים ייהנו עוד מעט משירות מיוחד עבורם וגם הכנו עוד כמה מבצעים יומיים. שווה לעקוב אחרינו (אנחנו דווקא נהנים מזה).

>>>לעמוד האלבומים החדשים