את הסינגל האחרון מהאלבום "שלושים" מוציא נתן גושן בגרסת הופעה ובליווי קליפ חדש שמסכם את סיבוב ההופעות המצליח.

האלבום "שלושים" הנו האלבום האישי ביותר של גושן עד כה ומהווה נקודת ציון חשובה עבורו. האלבום הופק מוזיקלית על ידי גלעד שמואלי והנפיק את הלהיטים "זה שלנו", "חיכיתי", "26", "דור הסתלבט" – השירים זכו להשמעות מרובות והגיעו לפסגות המצעדים השונים.

עם צאת האלבום סיפר גושן: "בכל אלבום שאני זוכה להוציא החוצה, עולה בי השאלה האם מלבד לחבר מילים לצלילים, אמרתי את כל מה שרציתי להגיד, כל מה שאני מרגיש, האם הסרתי מספיק מחסומים והאם תכירו אותי טוב יותר כשתשמעו את השירים. השנה הזו הייתה בשבילי עמוסת חוויות, אתגרים ושינויים מרגשים מכל מיני סוגים. תחילת העבודה על האלבום הזה הגיעה בדיוק כשהתחלתי לסדר את החדרים אצלי בראש. בתוך תהליך הניקיון הזה מצאתי את עצמי כותב על המון דברים שבערו בי לאורך הדרך ושהתקשיתי להוציא אותם עד כה על דף, כך שהאלבום הזה הגיע כמו אנחת רווחה עבורי והוא חשוף יותר ומספר יותר" .

גושן, מהאמנים האהובים והמצליחים בישראל, מצליח ליצור ברציפות להיטים ושירים אהובים וזכה בתארים "זמר השנה", "שיר השנה", "פריצת השנה"ו- "אלבום זהב" . בנוסף, מחזיק גם בקריירה בינלאומית מצליחה.  תוך זמן קצר הצליח לרשום הישגים חסרי תקדים לאמן ישראלי בחו"ל – השיר "Thinking About It" שהגיע למעמד פלטינה עומד היום על מעל ל-100מיליון (!!!) השמעות עולמיות, ולאחרונה השיק קליפ לשיר השני באנגלית Home שיצא בהפצה עולמית.

לאחר שהמופע רץ ברחבי הארץ, מבית גבריאל בצפון, דרך שוני בבנימינה, מועדון התאטרון בת"א, אמפי בית גוברין, מופע זריחה במצדה וכדומה, יגיע בפעם האחרונה לשלוש הופעות אחרונות בהחלט. המופע כולל את שירי האלבום "שלושים" ביניהם הלהיטים: "זה שלנו", "חיכיתי", "26" ו-"דור הסתלבט" לצד הרפרטואר העשיר מכל התקופות "כל מה שיש לי", "איפה את", "גבולות הגיון", "יודע", "עוד", "דברי איתי יותר", "סערה" , הלהיט הבינלאומי שממשיך לשבור שיאים- Thinking About It והלהיט החדש Home, ביצועים משותפים וייחודיים למופע עם כל אחד מהאורחים השונים.