מה יותר מחמם את הלב בחורף מלשבת בבית עם כוס תה או יין ולצפות יחד בכמה מן הסרטים הכי גדולים של הבמאים הכי גדולים? לקחת מארז שלם שלהם במחיר של כרטיס קולנוע (כמעט...). מבצע יום שלישי שלנו מסדר לכם חווית צפייה עם תרגום לעברית בסרטים פשוט מצוינים, שתמיד מהנה לחזור אליהם שוב ושוב.

תמצאו פה את רומן פולנסקי עם מארז הכולל את "תינוקה של רוזמרי" עם מיה פארו (הנחשב עד היום כאחד הסרטים החשובים של שנות ה 70), "הדייר", "ירח מר" האירוטי (שרואה אור לראשונה בפורמט DVD בארץ), "הפסנתרן" (עליו זכה בפרס האוסקר היוקרתי) וסרטו האחרון והמצליח "סופר הצללים" עם יואן מקרגור ופירס ברוסנן. גם מרטין סקורסזה פה עם שלוש קלאסיקות במארז אחד: "הטייס", "השור הזועם" ו-"ניו יורק ניו יורק".

מארז רוב ריינר שווה רק בזכות "כשהארי פגש את סאלי" ו"הנסיכה הקסומה", אבל מה אכפת לכם שבפנים תקבלו גם את "רומן על בטוח" ואת "מיזרי"? קופולה האגדי וקורוסאווה הגאוני משלימים את המגוון הבינלאומי.

לאוהבי הקולנוע הישראלי יש הזדמנות לקחת כמה מן הקלאסיקות של שבי גביזון שהפכו לסרטי קאלט במארז אחד: "שורו", "חולה אהבה בשיכון ג'", "האסונות של נינה" ו"אבידות ומציאות".

>>>לעמוד המבצע