"ילדי בית העץ" הוא הפרויקט המדובר של רן ויאיא כהן אהרונוב, בהשתתפות מיטב אמני ישראל. זהו פרויקט ראשון מסוגו, עשיר וערכי, שלוקח אותך לעולם שכולו גרוב שבו לגיל אין משמעות. סופר הילדים המוערך ואיש החינוך רן כהן אהרונוב ("הנקה ופיט", "זה שלי", "מיצי" ועוד…) כתב את הטקסטים של האלבום, כאשר על הלחנים והעיבוד המוסיקלי מופקד יאיא כהן אהרונוב (זוכה פרס אקום מלחין שיר השנה "ילד של אבא", הדג נחש). על האיורים- יניב שמעוני (סדרת "הדוד אריה"). מי לא חלם בילדותו להשתייך לחבורה הרפתקנית הנפגשת בבית העץ? איזה ילד לא רוצה שאבא יבנה לו בית עץ, מקום משלו אליו יוכל להזמין חברים? ואיך מחברים בין החלומות והפנטזיות של ילדים קטנים ל"עולם המבוגרים"? עולם של הרפתקאות, חלומות, פנטזיות ומוסיקה. בואו להתאהב!

עד כה זכה פרויקט 'ילדי בית העץ' בשלושה תארים מכובדים ביותר: אלבום השירים הראשון 'ילדי בית העץ' זכה בתואר 'אלבום זהב'. הספר 'ילדי בית העץ – מבצע חורשה' זכה במקום ראשון במצעד הספרים של משרד החינוך לכתות א'-ג'. סדרת הטלוויזיה 'ילדי בית העץ' זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה על הבימוי והתסריט.

והיום במסגרת מבצע יום שלישי המיתולוגי של "מוסיקה נטו" כל שלושת אלבומי הסדרה, כולל האלבום השלישי החדש שיצא רק בשבוע שעבר וכבר כבש את ראש המצעד שלנו, במחיר מטורף לכבוד החנוכה. תנו לילדים שלכם את מתנת החג הכי מקסימה, מעשירה, מחנכת ומוזיקלית שיש. חסר לכם דיסק מהסדרה? זה הזמן להשלים. אין לכם אף אחד? קחו את כולם.

חשוב לדעת! "מוסיקה נטו" שולחת את ההזמנות אליכם באמצעות שירות EPOST ולא באמצעות דואר ישראל. זה יותר אמין, יותר מהיר, לא הולך לאיבוד ומגיע לנקודת איסוף הכי קרובה לבית שלכם. אתם רק קופצים ולוקחים, בלי לעמוד בתורים המתישים של הדואר. וזה גם יותר בטוח.

>>>לעמוד המבצע