תודו שאין כמו אוסף של שירים או נעימות ישראליות שכולנו גדלנו עליהם. הם לא להיטים שבאים ונעלמים. הם נכסי צאן הברזל התרבותיים שלנו, שחשוב שיהיו אצלנו בבית. לכן מבצע יום שלישי של "מוסיקה נטו" מאפשר לכם לקחת כל אחד מששת האוספים ב-39.90 ש"ח בלבד. זה הכל. ויש גם אותיות לא קטנות בכלל: אלה העותקים האחרונים בהחלט של האוספים הללו. ברגע שייגמר – זהו. לא יהיה אותם יותר במלאי. מה שיהפוך אותם לנדירים וקשים להשגה (בטח במחיר הרבה יותר גבוה מ-39.90 ש"ח).

אז מה יש לנו פה? מהדורה חדשה לאוסף הכפול "בלי מילים" מ-2006, אלבום המעניק זוית הסתכלות מקורית וחדשה לגמרי על המוסיקה הישראלית. באוסף פרוסות קרוב ל-40 רצועות מוסיקליות מרתקות – הקרם דה לה קרם של היצירה המקומית. חלקו הראשון רך ונוגה והשני קליל וקצבי. גם שני אוספי הפרוייקט "ימים לבנים", פה, עם שני סטים משולשים המרכזים את המיטב של היוצרים/מבצעים במוסיקה הישראלית בשנות השבעים. 

חלק מהאוספים בסדרת "מחוברים" כבר אזלו מן המלאי והנה השלושה האחרונים כאן במבצע שלנו ב-39,90 ש"ח בלבד למארז. סשה ארגוב וחיים חפר, חיים נחמן ביאליק ונתן אלתרמן וגם מתי כספי ואהוד מנור. כל אחד מהם מאגד את מיטב השירים והקלאסיקות של היוצרים שהם משלנו וחלק מאיתנו.

>>> לעמוד המבצע