אלבום הבכורה המצוּפה של ה-Chainsmokers נכנס הישר אל פסגת מצעד המכירות בארה"ב השבוע עם מכירת 221,000 יחידות (מתוכם 166,000 עותקים).
למרות ש-'Memories… Do Not Open' סופג קטילות מכל עבר, צמד ה-EDM זוכה להצלחה אדירה ונמצא כבר 50 שבועות רצופים בין עשרת הגדולים במצעד הסינגלים, הישג שרק קייטי פרי (69 שבועות ב-2010-11) ודרייק (51 ב-2015-16) הצליחו להתעלות עליו.
בין היתר, ההישג הגיע גם בזכות הלהיטים 'Something Just Like This' עם קולדפליי (מקום חמישי השבוע) ו- 'Paris' (עשירי) שנכללים באלבום. זהו גם אלבום הדאנס הראשון שכובש את הפסגה מאז עשתה זאת ליידי גאגא עם 'Artpop' לפני 3 וחצי שנים.
עוד 3 אלבומים נכנסים אל עשרת הגדולים: ההרכב הווקאלי Pentatonix נכנס ל-4 עם 'PTX Vol. IV: Classics' (השביעי שלהם שמגיע אל עשרת הגדולים), הראפר $$Joey Bada ל-5 עם '$$All-Amerikkkan Bada' (השני שלו בעשירייה) ו-Father John Misty ל-10 עם 'Pure Comedy' (הראשון שלו בעשירייה).
אד שיראן ממשיך לשבוע מס' 12 בפסגת מצעד הסינגלים עם 'Shape of You', כאשר רק 10 סינגלים בהיסטוריה הצליחו להחזיק יותר,  בראשם 'One Sweet Day' של מאריה קארי ו-Boyz II Men, עם 16 שבועות (1995).  
אחרי שנכנס אל הפסגה בבריטניה, הארי סטיילס (One Direction) נכנס היישר אל המקום הרביעי עם סינגל הסולו הראשון 'Sign of the Times'.
ספויילר לשבוע הבא? קנדריק לאמאר ישתחל בקלות אל הפסגה עם אלבומו 'DAMN', שעם כ-475,000 יחידות יהפוך לשלישי שלו שמגיע אל המקום הראשון, אחרי 'Untitled Unmastered' משנה שעברה ו-'To Pimp a Butterfly' מלפני שנתיים.


5 האלבומים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. The Chainsmokers - Memories… Do Not Open
2. Drake – More Life
3. (Ed Sheeran – ÷ (Divide
4. Pentatonix - PTX Vol. IV: Classics
5. $$Joey Bada$$ - All-Amerikkkan Bada

5 הסינגלים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. Ed Sheeran – Shape Of You
2. Bruno Mars – That's What I Like
3. Kendrick Lamar – Humble
4. Harry Styles - Sign of the Times
5. The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This
למצעד של שבוע שעבר.