''לה לה לנד'' הוא הזוכה הגדול בטקס פרסי גלובוס הזהב ה-74 שהתקיים אתמול (8.1.17) עם 7 פרסים - יותר מכל סרט אחר אי פעם!
לא רק שיוצרי הסרט יצאו עם פרסים על המוסיקה המקורית ושיר הנושא, הסרט קיבל פסלונים גם על הסרט הקומי/ מחזמר של השנה, על הבימוי, התסריט והמשחק של רייאן גוסלינג ואמה סטון
הדרמה הקומית-מוסיקלית
בבימויו של דמיאן שזל עוקבת אחר סיפור האהבה בין מיה, שחקנית שאפתנית, וסבסטיאן, מוסיקאי ג'אז. כשההצלחה של השניים מגיעה, הם נאלצים להתמודד עם מציאות חדשה והחלטות קשות שמעמידות במבחן את האהבה ביניהם. את המוסיקה לסרט הלחין ג'סטין הורוביץ, בן כיתתו של שאזל באוניברסיטת הרווארד, ששיתף עמו פעולה גם בסרט "ויפלאש". להורוביץ נדרשו 30 סקיצות עד להשגת הגרסה הסופית לשיר הנושא 'City Of Stars', וזה השתלם. 
זוכה גדול נוסף הוא דונאלד גלובר, הלא הוא המוסיקאי המוערך Childish Gambino, שהסדרה שלו 
"אטלנטה" זכתה בפרס הסדרה הקומית הטובה ביותר, וגלובר עצמו קטף את פרס השחקן הטוב ביותר בקומדיה. 
עוד זוכים בולטים: סרט הדרמה הטוב ביותר הוא "אור ירח" של בארי ג'נקינס, השחקנית הראשית בדרמה היא איזבל הופר ("היא"), השחקן הדרמטי הוא קייסי אפלק ("מנצ'סטר ליד הים") וסרט האנימציה של השנה הוא "זוטרופוליס".
אבל את ההצגה גנבה מריל סטריפ, שקיבלה פרס מפעל חיים ובנאומה תקפה את דונלד טראמפ, שכמובן לא שתק, קרא לה "שחקנית מוערכת מידי" ולהוליווד הצמיד את המילה הנוראה מכל: "שמאלנית".
כמו בכל שנה, את הזוכים בפרסים קובע ארגון תא העיתונאים הזרים של הוליווד, ועכשיו אפשר רק להמתין ל-26 בפברואר, אז יתקיים טקס האוסקר.