5 שנים מאז אלבומו הקודם יש אין סוף ו-8 שנים מאז אלבום הבכורה אמיר דדון יוצא לעולם אלבומו השלישי של דדון – לבחור נכון

עם קול גדול וטונות של כריזמה, שני אלבומים ורצף להיטים, פרץ דדון אל מרכז התודעה הישראלית והפך להיות שם מוכר בכל בית. הוא ביסס את מעמדו כזמר, יוצר ופרפורמר מוביל בעולם המוזיקה, שיתף פעולה עם מיטב האמנים בהם עידן רייכל, שלמה ארצי, ריטה, מתי כספי ועוד והפך לאחד היוצרים והזמרים העסוקים והמבוקשים בישראל. באלבום החדש עשרה שירים פרי יצירתו של אמיר ומגוון יוצרים נוספים ביניהם גלעד כהנא, דודו טסה, יהונתן גפן, נתן גושן וקרן פלס והוא כולל את הלהיטים לבחור נכון, כל יום כמו נס, עוד נוסעים (כשאהוד שר), בואי נדבר בינינו, ואם הייתי מוכן שיצאו לרדיו כסינגלים והצטרפו לרפרטואר העשיר שלו בו תמצאו בין השאר את: "אור גדול", "חלל", "גלים", "יש אין סוף", "לא סתם", "בגלגול אחר", ביצוע מחודש ל"נגד הרוח" של שלום חנוך ו"שאריות של החיים" אותו ביצע בתחילת דרכו במסגרת הפרויקט של עידן רייכל.

מאז אוגוסט 2016 משחק דדון בתפקיד הראשי (ז'אן ולז'אן) בהצגה "עלובי החיים" (תאטרון הבימה), עבורו זכה בפרס "השחקן הטוב ביותר במחזמר" (פרסי התאטרון 2017 ) ובקברט הרוק "לילה 1 באפריל" (תאטרון הבימה), פרי יצירתה של קרן פלס.

בשנת 2010 זכה דדון בפרס אקו"ם בקטגוריית "תגלית השנה" על אלבום הבכורה שלו ובפרס"תגלית השנה בתאטרון" על השתתפותו במחזמר "לילה לא שקט" בתאטרון הקאמרי.