אנו גאים לבשר זו השנה השישית, ש'מוסיקה נטו' תקיים ביום שבת, ה-18.4.2015, אירוע מיוחד לרגל חגיגות "יום חנויות התקליטים העצמאיות" המצוין באותו יום בכל רחבי העולם.
החגיגה מתקיימת הפעם בשיתוף ZUZZ Agency
בשיתוף קול הקמפוס ולבונטין 7 (אירוע בפייסבוק).
'מוסיקה נטו', אחת מהחנויות העצמאיות הבולטות והבודדות בישראל כבר למעלה מ-20 שנה, היתה הראשונה לקיים את האירוע בישראל לפני 6 שנים, ובעקבותיה הצטרפו לחגיגה חנויות נוספות.
'Record Store Day' הוא יום אחד בשנה, בו לקוחות ואמנים מגיעים לחנות הדיסקים העצמאית האהובה עליהם, במטרה להביע את תמיכתם ואהבתם.
כרגיל, יגיעו לא מעט סינגלים ותקליטים נבחרים שימכרו רק ליום זה, אבל לא נוכל לפרסם כאן מה יגיע, מכיוון שהכמות (מן הסתם) מאוד מוגבלת - כל הקודם זוכה!
האירוע יכלול גם מבצעים מיוחדים והופעות חינם של כמה אמני אינדי משובחים, אז פנו לכם את שבת בערב ובואו ליהנות מהאמנים, מהמבצעים ובכלל מהיום המיוחד הזה.
בשנה שעברה הופיעו, בין היתר, עמית ארז ורותם בר אור (The Angelcy) ולפניהם יהוא ירון, נעם רותם, 1:1, טל כהן-שלו ואחרים.
מי יופיע השנה?
 

18:30: Phototaxis
הרכב האלקטרו-סול המשובח הוציא ממש עכשיו את אלבומו השלישי 'Marinade' (הקשיבו לו במלואו), הכולל חידוש מפתיע ל-'When Doves Cry' של פרינס ועוד קטעים בהפקה בינלאומית נוצצת. לחצו כאן להמלצה חמה על האלבום החדש במגזין המוסיקה רעש.  

 
19:00-20:30: שלוש זמרות/יוצרות אינדי מוכשרות שמאוד כדאי לכם לראות לפני הפריצה: 

> Kama Vardi 
קמה ורדי, המנגנת את שיריה על יוקליילי, גיטרה ובנג'ו, הוציאה ב-2011 את אלבומה הראשון 'ForgetMeNot' וכעת עובדת על אלבומה השני. "קמה ורדי היא הכוכבת הזוהרת העולה שלנו... בינתיים תהנו מהראשוניות והגילוי" נכתב עליה בבלוג "בלוז הבית".


> Nomke
המוסיקאית (נועם סדן) שתוציא בקרוב את אלבומה הראשון באנגלית 'It's Ok I'm Alone' כבר הופיעה על במת האינדינגב, התדר וחיממה את סן טיילור בבארבי. מופע השקה שלה בהרכב מלא יתקיים ב20.4 במועדון Buxa בת"א. "Nomke היא עוד גילוי מרענן של האינדי הישראלי", כתבו עליה ב-NRG. 

 
> Gitla
יוצרת הפולק בעלת קול הדבש, המתאפיינת בכתיבתה השורשית ומנקודת מבטה כסטורי טלר, לקראת הוצאת אלבום בכורה חשוף ונוקב. "נשמה צעירה עם עיניים קרועות לעולם ויש בו הוד, ישירות וצלילות גם של נשמה עתיקה. מופלא!", כתב עליה שרון מולדאבי. כנסו כאן לפרטים נוספים + ראיון באתר bpm-music. 

 
20:30: בועז כהן (שדרן 88FM) יחתום ויקריא קטעים מספרו החדש "סיפורים קטנים, תקליטים גדולים". עוד על בועז וספרו בכתבה ב-TimeOut.

Record Store Day ב'מוסיקה נטו', שבת ה-18.4.15 החל מ-18:30, לונדון מיניסטור, אבן גבירול 30 תל אביב. האירוע הרשמי בפייסבוק ועוד פרטים כאן.