טיילור סוויפט ו-One Direction הם הזוכים הגדולים של טקס פרסי המוסיקה האמריקאיים (ה-AMAs) לשנת 2015 שהתקיים אתמול (22.11) בלוס אנג'לס.
סוויפט בת ה-25, שהיתה המועמדת המובילה, קטפה במהלך הערב 3 תארים: "שיר השנה" על 'Blank Space', "אלבום הפופ/רוק של השנה" על '1989' ו"אמן ה-Adult Contemporary של השנה".   
הרכב הבנים One Direction זכה ב-2 פסלונים: הפרס המרכזי של "אמן השנה" (שנה שנייה ברציפות!) ו"הרכב השנה".
גם The Weeknd וניקי מינאג' יצאו מנצחים עם 2 פסלונים לכל אחד: הראשון על "זמר ה-Soul/R&B" ואלבום ה-Soul/R&B" על 'Beauty Behind the Madness' והשנייה על "אמן הראפ/היפ הופ" ו"אלבום הראפ/היפ הופ" על 'The Pinkprint'.
ריהאנה היא "זמרת ה-Soul/R&B של השנה", אריאנה גראנדה היא "זמרת הפופ/רוק", אד שיראן הוא "זמר הפופ/רוק" וסקרילקס, דיפלו וג'סטין ביבר זכו בפסלון "שיתוף הפעולה של השנה" על '?Where Are Ü Now'.
הפרס האלטרנטיבי הלך השנה ל-Fall Out Boy, בתחום האלקטרוני זכה קאלווין האריס וזמר הקאנטרי סאם האנט הוא "האמן החדש הטוב ביותר", כשהוא מביס מועמדים חזקים כמו Fetty Wap, טובה לו ו-The Weeknd!
בין המופעים הגדולים של הערב ניתן לציין אלה של ג'ניפר לופז (שגם הנחתה את הערב), The Weeknd, דמי לובאטו עם אלניס מוריסט (במחווה ל-20 שנות 'Jagged Little Pill'), ג'סטין ביבר וסלין דיון, שביצעה את 'Hymne a L'amour​' של אדית' פיאף לזכר קורבנות התקפת הטרור בפריס.
אבל הקטע המדובר של הערב התרחש בזמן ביצוע הדואט 'Marvin Gaye' של מייגהן טריינור וצ'ראלי פות', כשהשניים התנשקו בלהט.