איזה כיף היה להיות ילד בשנות השחור לבן של המאה העשרים והערוץ הראשון. תכניות הטלוויזיה לילדים היו הדבר הכי טוב בטלוויזיה ואפילו ההורים היו עוקבים בהנאה. "ראש כרוב" תמיד עמדה אי שם בראש הפירמידה, כאחת מהתוכניות שסיפקו לנו הומור ומוסיקה מצוינת. מה שעוד עזר לבניית המיתיות של התכנית היא העובדה שבניגוד לתוכניות של הטלוויזיה הלימודית, "ראש כרוב" כמעט ולא זכתה לשידורים חוזרים ונטחנים, כך שבשלב מסוים היא פשוט נעלמה והערגה אליה רק הלכה וגברה.

"ראש כרוב" יצאה לדרך ב-1975  ושודרה בשידורים חוזרים במהלך שנות השמונים. צוות התכנית כלל את  רותי נבון, גלי עטרי, אלי מגן, קובי אשרת, חנה לסלאו, אורי נדיר, אלונה טוראל ומנחם עיני. אושרת יחד עם תלמה אליגון כתב את שיר הפתיחה האייקוני. בתוכנית גם היו פינות שונות כמו פינת החידון, בה שאלו המנחים שאלות ושני ילדים מתחרים באולפן ענו עליהן. כל תשובה שגויה אילצה את המשיב לאחוז בידיו בכרוב. המפסיד היה מי שמפיל את הכרובים מידיו. הנה דוגמה לתכנית מלאה:

תקליט שירי הסדרה יוצא עכשיו במהדורה ירוקה ומוגבלת על גבי ויניל 180 גרם. אנשי אן אם סי מצאו את סרטי ההקלטה המקוריים של האלבום והכינו מאסטר חדש ונקי. זאת הזדמנות למי שרוצה לה זכר, למי שלא רוצה לשכוח וגם למי שרוצה להכיר, לקחת את אחת התקליטים עמוסי הזכרונות הטובים שיש לנו.