פרסום דירוג "אלבומי השנה עד כה" הצליח לזעזע את מצעד המכירות של 'מוסיקה נטו', כשכל חמשת האלבומים הגדולים באותו דירוג נמצאים בין 21 הנמכרים של השבוע.
אבל לפני כן, מהדורות 20 השנה ל-'OK COMPUTER' של רדיוהד, האלבום הגדול ביותר של שנות ה-90, ממשיך לשבוע שלישי בפסגה, עם כמות כפולה מזו שמכר בשבוע הקודם, בזכות מהדורת הויניל המוגבלת (שכבר אזלה). כמובן שגם הופעתם המתקרבת 
בפארק הירקון הגדילה את מכירותיהם באופן משמעותי.
גם הצמד הישראלי-בינלאומי לולה מארש נשאר לשבוע נוסף במקום השני עם אלבום הבכורה המצוּפה 'Remember Roses', גם הם עם כמות עותקים גבוהה מזו שמכרו בשבוע שעבר, בזכות הגעת מהדורת הויניל. 
אל המקום השלישי מטפסת 3 שלבים לונא אַבּו נסָאר עם אלבומה השני "מערבולת دوامة", ואל המקום הרביעי מזנק 5 שלבים האינדי-פולק הסיאטלי האהוב פליט פוקסס, עם אלבומו השלישי 'Crack-Up', רגע אחרי שנבחר לאלבום חודש יוני.
הסיפור היותר גדול שייך להרכב האווירתי Cigarettes After Sex , שזינק 16 שלבים אל המקום החמישי עם אלבום הבכורה המלא הנושא את שמם, בעקבות המלצה חמה וכניסתו אל עשרת אלבומי מחצית השנה.
3 עושים כניסה ראשונה אל הדירוג: מהדורת הויניל ל"
אבן גבירול, אדומי השפתות" של ברי סחרוף (שחגג השבוע 60) ורע מוכיח נכנסה ל-6, "עתיד לבן" של רונן שטרן ל-13 ו-'Somersault' של ביץ' פוסיל ל-14 (בלי קשר להמלצה שפורסמה עליו אתמול).
בהמשך, אלבום מחצית השנה - 'Pure Comedy' של Father John Misty חוזר ל-17, וסגנו 'No Shape' של Perfume Genius ל-20. 
וזוהי כנראה סופה של חגיגת "קול ישראל מירושלים", הסט שצונח 11 שלבים ל-18 לאחר 13 שבועות רצופים בין עשרת הגדולים, מתוכם 4 שבועות בפסגה.
לעומתו, האוסף 'The Best of Hit Man: 25th Anniversary Edition' לא זכה להצלחה לה ציפו רבים, והוא יורד 9 שלבים אל המקום ה-19 לאחר 5 שבועות בלבד בעשירייה, אחד מהם (הראשון) בפסגה.


10 
האלבומים הנמכרים ב'מוסיקה נטו', 2-8.7.17:

1. רדיוהד - OK COMPUTER OKNOTOK 1997-2017
2. לולה מארש - Remember Roses
3. לונא אַבּו נסָאר - מערבולת دوامة 
4. פליט פוקסס - Crack-Up
5. Cigarettes After Sex - Cigarettes After Sex
6. ברי סחרוף, רע מוכיח – אבן גבירול, אדומי השפתות/ תקליט כפול
7. אלט-ג'יי - Relaxer
8. מירי מסיקה - אלוהי הדברים הקטנים
9. אביתר בנאי - לשונות של אש
10. ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא - בואו לפני 
>>> למצעד הקודם.