לא רק שמהדורת הויניל (הראשונה אי פעם) לקלאסיקה "ירח" מחזיקה שבוע שני בפסגת מצעד המכירות של 'מוסיקה נטו', שלמה ארצי מטפס 3 שלבים אל המקום השלישי עם אוסף הדואטים הכפול האחרון שלו "פעם תורי ופעם תורך", הנקרא על אחד משירי "ירח".
כן, זה היה שבוע מכירות טוב במיוחד לארצי, האמן הראשון מזה חצי שנה שמחזיק ב-2 אלבומים בין שלושת הראשונים. האחרונים היו הפינק פלויד, שבתחילת נובמבר 2016 עשו כניסות מחודשות אל המקום השני והשלישי עם מהדורות הויניל לקלאסיקות 'The Dark Side Of The Moon' ו-'The Wall', שחזרו למלאי לאחר היעדרות ארוכה. הראשון מהם, אגב, חוזר אל המקום ה-21 השבוע.
הסט המצליח "קול ישראל מירושלים: הרגעים הגדולים של הרדיו", שכבר החזיק 3 שבועות בפסגה, חוזר אל המקום השני השבוע, והאוסף הכפול "קול הג'אז הזה: מיטב הקלאסיקות מתכנית הרדיו של גלי צה"ל", שלפני 4 שבועות שהה שבוע בפסגה, חוזר שלב אל המקום הרביעי.
יש השבוע 4 כניסות חדשות, הראשונה שבהם שייכת לגורילאז, שאלבומם הראשון מזה 6 שנים 'Humanz' נכנס הישר אל המקום החמישי.
אחריהם, המוסיקאית הייחודית ויקטוריה חנה נכנסת ל-12 עם אלבום הבכורה הנושא את שמה, ה-Chainsmokers נכנסים ל-13 עם 'Memories… Do Not Open', וכ-3 שבועות אחרי שיצא, קנדריק לאמאר נכנס סוף סוף אל המקום ה-23 עם אלבומו הרביעי הכה מדובר '.DAMN'.  
מפתיע לגלות כניסה מחודשת אל המקום התשיעי ל-'Shvat' מלפני שנתיים וחצי של שלישיית Tatran, כנראה בעקבות יציאת סינגל/ קליפ ראשון מאלבום ההמשך 'No Sides' שצפוי לצאת בקרוב.


10 
האלבומים הנמכרים ב'מוסיקה נטו', 7-13.5.17:

1. שלמה ארצי - ירח/ תקליט כפול במהדורה מוגבלת
2. קול ישראל מירושלים: הרגעים הגדולים של הרדיו/ 10 דיסקים
3. שלמה ארצי - פעם תורי ופעם תורך: הדואטים/ אוסף כפול
4. קול הג'אז הזה: מיטב הקלאסיקות מתכנית הרדיו של גלי צה"ל/ אוסף כפול
5. גורילאז - Humanz
6. אביתר בנאי - לשׁוֹנוֹת שֶׁל אֵשׁ

7. מאיר בנאי - כמה אהבה/ אוסף כפול
8. אד שיראן - ÷ (Divide)
9. טטרן - Shvat 
10. קרולינה - שלוש
>>> למצעד הקודםלנמכרים של 2016.