שוק הדיסקים מתחמם לקראת החג, ואחרי 9 כניסות חדשות אל 20 הגדולים במצעד המכירות הקודם של 'מוסיקרה נטו', השבוע מצטרפים עוד 6 (ל-13 הגדולים), וזה עוד לפני שהחדשים של יהוא ירון, רמי קלינשטיין ועדן בן זקן נכנסו (מכיוון שיצאו ממש רגע לפני שהמצעד נסגר).
אבל המנצח הגדול של השבוע הוא רמי פורטיס, "סנדק הרוק הישראלי", שמטפס 3 שלבים בשבוע השני שלו בדירוג - וכובש את המקום הראשון עם אלבומו ה-13 "מדור פיות", שיצא כשנתיים אחרי "תולדות הכותרת" (שבצעד מהפכני יצא פיזית רק ע"ג ויניל). 
לאחר יום אחד של מכירה, עידן רייכל כבר נכנס אל המקום השני עם הסט הכפול "רייכל ● פסנתר ● שירים: הקלטות נבחרות מאמפי שוני", שמי שעקב אחר מכירותיו של רייכל כבר יודע שבשבוע הבא אין סיכוי לאף אחד אחר לעקוף אותו בדרך לפסגה...
אל המקום השלישי נכנס הראפר טונה עם "טונהפארק", אל הרביעי מטפס 3 שלבים יוני רכטר עם "סביבנו" ואל החמישי נכנסה אניה בוקשטיין עם אלבומה השני "רוקדת". 
את הכניסות החדשות חותמים עילי בוטנר וילדי החוץ, שנכנסים ל-6 עם "בית" ויוסי אזולאי, שנכנס ל-13 עם "אנדלוס". 
אחרי שבועיים במקום הראשון, אהוד בנאי ומייקל צ'פמן צונחים אל המקום ה-11 עם אלבומם המשותף 'EB=MC²', אבל 3 אלבומים של צ'פמן חוזרים אל הדירוג בזכות מבצע יום השלישי הקודם: אלבומו האחרון '50' חוזר ל-16, 'Wrecked Again' ל-24 ו-'Playing Guitar The Easy Way' ל-25.
מפתיע גם למצוא את מהדורת הויניל ל-'Unplugged in New York' של נירוונה במקום ה-17, אבל זה קרה בזכות מבצע יום השלישי הקודם, שם הוא הוצע ב-69.90 ₪ בלבד (הוא ממשיך להימכר ב-79.90 ₪ עד גמר המלאי).


10 
האלבומים הנמכרים ב'מוסיקה נטו', 3-9.9.17:

1. רמי פורטיס - מדור פיות 
2. עידן רייכל - רייכל ● פסנתר ● שירים: הקלטות נבחרות מאמפי שוני/ אלבום כפול  
3. טונה - טונהפארק
4. יוני רכטר - סביבנו 
5. אניה בוקשטיין - רוקדת
6. עילי בוטנר וילדי החוץ - בית
7. התשמע קולי: גלגלצ במחווה לחלונות הגבוהים

8. ג'ירפות - מי שלא חולם, כועס
9. אתי אנקרי - יָא-אָמְנָא (אִמֵּנוּ) – האלבום התוניסאי
10. אברהם טל - LIVE

>>> למצעד הקודם.