האהבה שלו היא גם האהבה שלכם ויצחק קלפטר ממשיך לשבוע שני ברציפות במקום הראשון במצעד של 'מוסיקה נטו'! האמת, ריגשתם אותנו ואנחנו בטוחים שגם את קלפטר, שבקשתו מהקהל להמשיך לרכוש את אלבום "המיטב" (המצוין) שלו נגעה בכולנו.

אל המקום השני, עם לא פחות התרגשות, נכנס דודו טסה עם אלבום ההופעה החיה שלו, שהוקלט בהאנגר 11 בנובמבר 2016. הופעה שנחשבת לטובה ביותר של טסה עד היום. מי שהיה בערב הנדיר הזה, חייב לעצמו את האלבום הזה כמזכרת לחוויה חד פעמית ומרוממת. מי שלא, זאת ההזדמנות ליהנות מאחד המופעים הטובים ביותר שרצים היום בארץ.

את אלבום הסולו השלישי שלו הקליט אסף אבידן מחוץ לישראל ועם צוות מפיקי על בינלאומי, אבל את ההצלחה הישראלית שלו אי אפשר לעצור והוא נכנס הישר למקום ה-4 במצעד. מיד אחריו עוד כניסה חדשה, הפעם של סם סמית', החוזר עם אלבום שני הכולל את הבלדה הענקית Too Good At Goodbyes. אלבום הסולו הראשון של ליאם גאלגר, סולן אואזיס לשעבר, נכנס גם הוא לעשרת הגדולים.

שתי קלאסיקות אמיתיות חוגגות כניסה למצעד. ליאונרד כהן נכנס שוב למקום ה-8 בעקבות מבצע המחיר המטורף של 'מוסיקה נטו' על מארז אלבומי האולפן שלו (המבצע עדיין בתוקף אז שווה לקחת). גם הסמית'ס חוזרים למצעד במקום ה-16 עם המהדורה המחודשת לאלבום The Queen Is Dead, אלבום המופת שלהם ואחד האלבומים הטובים בכל הזמנים.

10 האלבומים הנמכרים ב'מוסיקה נטו' 5-11.11.17:
1. יצחק קלפטר – המיטב / אוסף כפול
2. דודו טסה – בהופעה / אלבום כפול
3. החצר האחורית – החצר האחורית 2
4. אסף אבידן – The Study On Falling
5. סם סמית' – The Thrill Of it All
6. בק – Colors
7. דמי לובאטו – Tell Me You Love Me
8. לאונרד כהן – The Complete Studio Albums Collection (11 CDs Box Set)
9. ליאם גאלגר – As You Were
10. עידן רייכל - רייכל ● פסנתר ● שירים: הקלטות נבחרות מאמפי שוני/ אלבום כפול

>>>למצעד הקודם