חברת אן.אם.סי/הד ארצי שיחררה בשבוע שעבר לראשונה את התקליט "סיפורי פוגי, הופעה חיה בתיאטרון ירושלים, 1974" של כוורת - וחולי התקליטים הגיבו בהתאם.
התקליט הכפול שיצא במהדורה מוגבלת (+ פוסטר) נחטף בהיסטריה ומכר את הכמות הגבוהה ביותר לשבוע אחד מאז אפריל שנה שעברה, אז מהדורת הויניל השקופה לאלבום של הצ'רצ'ילים נכנסה בסערה אל הפסגה.
וזה לא הכל, כי בעקבות מבצע יום השלישי האחרון, עוד 2 סטים של כוורת, הפעם בדיסקים, חוזרים אל עשרת הגדולים: "כוורת בפארק" המשולש חוזר ל-6 והסט הכולל את שלושת אלבומי האולפן של הלהקה חוזר ל-7.  
אביתר בנאי המשיך למכור יפה מאלבומו השישי "לשׁוֹנוֹת שֶׁל אֵשׁ", אבל הוא נמצא שבוע נוסף במקום השני, כשהתקליט שבפסגה מכר קצת יותר מפי 10 ממנו...
אד שיראן ממשיך לשלוט במצעדי המכירות העולמיים, אבל אחרי שבוע אחד בפסגה, הוא יורד 2 שלבים אל המקום השלישי עם אלבומו השלישי '÷'.
איפה הילד מטפסים 4 שלבים אל המקום הרביעי עם "מתוק בחשיכה" ואת חמשת הגדולים חותם פרוייקט הילדים "שירים לעמליה", שמזנק לא פחות מ-20 שלבים.
פרט לתקליט של כוורת, עוד 2 אלבומים נכנסים לראשונה אל המצעד: 'Piano Portraits' של ריק וויקמן נכנס ל-21 ו-'Oczy Mlody' של הפליימינג ליפס ל-29. 
בעקבות מבצע סוף השבוע של 'מוסיקה נטו', 6 דיסקים ישראליים נוסטלגים חוזרים אל 30 הגדולים: "
הבזאר הגדול" (דני ליטני) חוזר ל-19, "מנגו" (מנגו) ל-20, "היו לילות" (אסתר עופרים) ל-25, "גיל נסע לחו"ל" (אריק לביא) ל-26, "לפני השינה" (פופלקס) ל-27 והאוסף "קול שירי" (אבי טולדנו) ל-28.


10 
האלבומים הנמכרים ב'מוסיקה נטו', 12-18.3.17:

1. כוורת - סיפורי פוגי, הופעה חיה בתיאטרון ירושלים, 1974/ ויניל כפול
2. אביתר בנאי - לשׁוֹנוֹת שֶׁל אֵשׁ
3. אד שיראן - ÷
4. איפה הילד - מתוק בחשיכה
5. שירים לעמליה – שירים לעמליה
6. כוורת – כוורת בפארק/ סט משולש 
7. כוורת - האלבומים/ סט משולש
8. אנסמבל שם טוב לוי - שם יש
9.  גראנדאדי - Last Place
10. מנהרת הזמן Platinum – אוסף כפול 
>>> למצעד הקודםלנמכרים של 2016.