לפני שנצעד, נספר לכם שמהיום, בכל יום ראשון לרגל פרסום המצעד השבועי שלנו, תיהנו מ-10% הנחה על 20 הגדולים במצעד של "מוסיקה נטו". ההנחה תינתן בהכנסת קוד קופון CHART1031 בעגלת הקניות. זהו. בואו נתחיל:

המצעד השבועי שלנו סוגר עוד שנה מוצלחת ובעיקר מעניינת עם הרבה כניסות חדשות, שחלקן דווקא מראות את הגעגועים שלנו למוזיקה של פעם. אבל לא רק. במקום הראשון נשארים לשבת הכי גבוה מכולם ילדי בית העץ 3, שבזכות מבצע יום שלישי שלנו, גם החברים שלהם מאלבום 2 ומהראשון גם מטפסים קלות. אלבום ההופעה הכפול של ברברה סטרייסנד נכנס ישר למקום השני, עם ביצועים מרטיטים לשירים הגדולים שלה מכל הקריירה. התגובות שקיבלנו לאלבום הזה פשוט מדהימות.

עוד שני אוספים מגיעים מיד אחריה, הראשון של ELBOW בגרסה הכפולה והשני של GREEN DAY. הכניסה למקום החמישי של "ליילי" מבית היוצר של גיא תורן וגיא לוי היא זאת שאנחנו שמחים עליה במיוחד. השניים באמת יצרו אלבום מופת שהוא המלווה הרשמי ללילות החורף (טוב, אולי לא כזה חורף, אבל עדיין לילות).

גם כמה ותיקים חוזרים למצעד וזאת בזכות הוצאות מחודשות שלהם. נציין את BLOOD, SWEAT & TEARS, עם אלבום הבכורה המופתי ופורץ הדרך שחוגג 50 שנה עוד מעט וכבר עכשיו יוצא מחדש וגם THE FUGEES שחוזרים עם אלבום הבכורה שלהם על גבי ויניל כפול, קצת יותר מ-20 שנה אחרי שיצא. 

אוספי סדרת NOW חזרו לקטלוג של "מוסיקה נטו" ושניים מהם כבר נכנסו למצעד. האוסף של שנות ה-80 ואוסף המיליון (של סינגלים שמכרו כל אחד יותר ממיליון עותקים) הם גם עסקה משתלמת (3 דיסקים כל אחד) וגם ערוכים במקצועיות של עורכי המותג. כל אוסף כזה הוא חתיכת היסטוריה שמהנה יהיה לשמוע אותה גם עוד הרבה הרבה זמן.

עשרת האלבומים הנמכרים ב"מוסיקה נטו" 18-31.12.17:
1. יאיא - ילדי בית העץ 3
2. The Music... The Memr'ies... The Magic - Barbra Streisand / אלבום הופעה כפול
3. The Best Of (Deluxe 2CD) - Elbow / אוסף כפול
4. God's Favorite Band - Green Day / אוסף
5. גיא תורן וגל לוי - ליילי
6. Lonely Creatures - Nick Cave & The Bad Seeds / אוסף כפול
7. ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא - בואו לפני
8. החצר האחורית - החצר האחורית 2
9. נצ'י נצ' - שפל וגאות
10. רמי פורטיס - מדור פיות

>>>למצעד המלא