שתי עובדות מעניינות יש לנו היום במקום הראשון. האחת, כזה ביקוש לתקליט עוד לא היה לנו, והמהדורה הכפולה של אלבום הבכורה של אהוד בנאי והפליטים על גבי תקליט שברה את כל השיאים. השנייה, בשבוע הבא הוא כבר לא יהיה במקום הראשון ובעצם, בשום מקום בכלל, כי המהדורה הזאת אזלה מן המלאי. אז אמיר דדון ומאיר בנאי זזים צעד אחד לאחור השבוע, אבל רק השבוע (אנחנו די בטוחים). האוסף Twilight Time 2 הכפול עם שירי תחנת קול השלום מטפס למקום הרביעי (שהוא בעצם סוג של שלישי).

עוד תקליט שכבר היה על האש הרבה זמן ורק חיכה להיות מוכן הוא גרסת הויניל המשולשת להופעה של לאונרד כהן בלונדון. אחד הלהיטים הכי מבוקשים שלנו אי פעם (וגם ה-DVD הנמכר ביותר בהיסטוריה של "מוסיקה נטו") יוצא לראשונה על גבי תקליט ומי שאוזניו בראשו, הבין שזאת הדרך הכי מענגת לשמוע את ההופעה הנדירה הזאת.

גם לייצוג הישראלי בחו"ל יש מקום של כבוד אצלנו השבוע. להקת הפרוגרסיב רוק מטאל הישראלי Orphaned Land משחררת את אלבומה החדש. ג'נס בוגרן שוב לקח את שרביט המיקס והמאסטרינג למה שנראה כהפקה הטובה והמרשימה ביותר של הלהקה עד היום. באלבום מתארחים וירטואוז הגיטרה סטיב האקט וכן הקולות המהפנטים של הנסי קירש מלהקת Blind Gurdian ושל טומס לינדברג מלהקת At The Gate. האלבום החדש ילווה במסע הופעות אינטנסיבי באירופה. אל תחמיצו את גרסת הדלוקס המהודרת.

עשרת האלבומים הנמכרים ב"מוסיקה נטו" 22-28.1.18:
1. אהוד בנאי והפליטים - אהוד בנאי והפליטים / תקליט כפול במהדורה מוגבלת

2. אמיר דדון - לבחור נכון
3. מאיר בנאי - המיטב / אוסף כפול
4. Twilight Time 2 - אמנים שונים / אוסף כפול
5. Live in London - Leonard Cohen / תקליט משולש
6. ירמי קפלן - עד עכשיו (האוסף)
7. יאיא - ילדי בית העץ 3
8. The Gold Collection - Leo Sayer / אוסף משולש
9. Unsung Prophets & Dead Messiahs - Orphened Land
10. גיא ויהל - השמש תזרח