הקירות רעדו השבוע במשרדי "מוסיקה נטו" עם נחיתתה של טיילור סוויפט ואלבומה החדש שובר השיאים ישר למקום הראשון במצעד השבועי שלנו. באיחור אופנתי אחרי כל העולם, ערימות העותקים נחתו גם פה וסוויפט פשוט מסתכלת על כולם מלמעלה. מאוד מלמעלה. למקום השני יורד ג'ף לין עם המופע של Electric Light Orchestra. 

בריאן אדאמס שעולה מחר על הבמות בתל אביב (SOLD OUT) ובירושלים להופעות הראשונות שלו בישראל מזה הרבה זמן, מזנק למקום הרביעי עם אוסף הלהיטים החדש שלו ULTIMATE שכולל גם שני שירים חדשים. גם ההופעות של ניק קייב עדיין משפיעות על הקהל והאוסף הכפול והמרגש שלו עולה למקום ה-4. שני ענקי מוסיקה הוציאו אלבומים חדשים ומוכיחים שהם עדיין כאן ובגדול. ניל יאנג ו-U2 נכנסים שניהם לעשירייה המובילה.

מבצע יום שלישי שלנו שכלל אוספי שירים עבריים מהמעולים שיש וגם מהנדירים, היה הצלחה גדולה ושני אוספי "ימים לבנים" נכנסו למקומות 9 ו-10. רק נזכיר לכם בשקט שהאוספים הללו כבר לא מיוצרים ונשארו עותקים אחרונים לגמרי. ממש אחרונים. מי שעוד לא לקח, אנחנו ממש ממש ממליצים לא לפספס.

נסיים את הסקירה הקצרה שלנו במחיאות כפיים וגם נעמוד לכבוד מתי כספי, שאלבום חדש שלו הוא תמיד אירוע במוסיקה הישראלית ומרגש אותנו לראות את "כמו בריקוד" החדש במקום ה-14. 

10 האלבומים הנמכרים ב"מוסיקה נטו" 27.11-3.12.17:
1. Reputation - Taylor Swift
2. Wembley or Bust - Jeff Lynne's ELO בהופעה / אלבום כפול
3. Ultimate - Bryan Adams
4. Lonely Creatures - Nick Cave & The Bad Seeds / אוסף כפול
5. Born To Touch Your Feelings - Scorpions / אוסף בלדות
6. The Visitor - Neil Young
7. Songs of Experience - U2
8. דודו טסה - בהופעה / אלבום כפול
9. אמנים שונים - ימים לבנים / אוסף משולש
10. אמנים שונים - ימים לבנים 2 / אוסף משולש

>>>למצעד הקודם