כבר כמה שבועות שאנחנו כבר יודעים מי יהיו במקום הראשון והשני במצעד שלנו השבוע. מאז שפתחנו את ההזמנה המוקדמת לאוספים החדשים של מאיר בנאי וירמי קפלן, ההזמנות הצטברו וידענו שיש פה להיט, בעצם שני להיטים. הציפייה לאוסף עדכני של מאיר בנאי הייתה גבוהה. עוד יותר גבוהה הייתה הציפייה לאוסף ראשון של ירמי קפלן, שבפעם הראשונה ניתן להשיג את כל הלהיטים שלו במקום אחד. הקרב היה צמוד ובנאי ניצח בנקודות (כלומר, בעותקים), אבל שניהם מכרו הרבה מעל כל השאר.

גם מתי כספי זוכה לכבוד ולהערכה שמגיעים לאמן חשוב ומשמעותי כל כך ביצירה העברית, והאלבום החדש שלו "כמו בריקוד" צובר לאט לאט תאוצה ויותר אנשים מגלים את הפנינים המסתתרות בו. כספי ממשיך לטפס ועולה למקום ה-3 במצעד. כבוד.

שתי הופעות שהפכו סולד אאוט תוך מספר שעות החזירו את הביקוש לאלבום של Cigarettes After Sex. אלבום בכורה שהוא מהאלבומים הנדירים האלה שיעזרו לכם להירגע לפני או אחרי יום קשה, וזה די נדיר. 'Cigarettes After Sex' מכיל את אחד מאוספי השירים הכי אלגנטים, מגובשים וממכרים ששמענו באלבום בכורה אי פעם, ומדובר בקלאסיקה ליילית מהפנטת מיידית, שאין ספק שתמשיך ללוות אתכם לשנים רבות.
למישהו יש כרטיס?

אז ההתרגשות בפסגה בשיאה, אבל לא נשכח לציין גם את הכניסה היפה של גיא ויהל עם האלבום החדש למקום ה-13, את מהדורת התקליט החדשה לאלבום הבכורה של The Fugees שמטפסת לאט אבל בטוח ואם נציץ למטה נגלה שתי הפתעות מרעננות, כניסות מחודשות למצעד של הביטלס עם המהדורה החדשה של סרג'נט פפר ואתי אנקרי עם האלבום התוניסאי שלה.

עשרת האלבומים הנמכרים ב"מוסיקה נטו" 8-14.1.18:
1. מאיר בנאי - המיטב / אוסף כפול
2. ירמי קפלן - עד עכשיו (האוסף)
3. מתי כספי - כמו בריקוד
4. Cigarettes After Sex - Cigarettes After Sex
5. גיא תורן וגל לוי- ליילי
6. The Best Of (Deluxe 2CD) - Elbow / אוסף כפול
7. יאיא - ילדי בית העץ 3
8. Revival - Eminem
9. The Score - The Fugees / תקליט כפול
10. החצר האחורית  - החצר האחורית 2

>>>למצעד המלא