כאילו לא ידעתם... היה ברור שאמיר דדון ייקח את המקום הראשון במצעד המכירות של "מוסיקה נטו" והרי הוא שם. 5 שנים מאז אלבומו הקודם יש אין סוף ו-8 שנים מאז אלבום הבכורה שלו, יוצא לעולם אלבומו השלישי של דדון – לבחור נכון. באלבום החדש עשרה שירים פרי יצירתו של אמיר ומגוון יוצרים נוספים ביניהם גלעד כהנא, דודו טסה, יהונתן גפן, נתן גושן וקרן פלס והוא כולל את הלהיטים לבחור נכון, כל יום כמו נס, עוד נוסעים (כשאהוד שר), בואי נדבר בינינו, ואם הייתי מוכן. מאיר בנאי וירמי קפלן נתנו כבוד וזזו כל אחד מקום אחד למטה כדי לפנות את הפסגה לדדון.

עשרות שנים עברו מאז נסגר "קול השלום" המיתולוגי של אייבי נתן, אבל האוספים בסדרת Twilight Time ממשיכים לרגש לבבות וכל אחד מהם הופך להצלחה. גם האוסף השני בסדרה מאופיין בקו מוזיקלי נוסטלגי המשלב להיטים גדולים משלהי שנות החמישים ועד לאמצע שנות השבעים. היה קשה לתמצת את הקסם הזה לשני תקליטורים ובכל זאת נאספו 42 רצועות הכוללות להיטים גדולים לצד ג'ינגלים שאפיינו את שידורי התחנה.

גם למטה קרו דברים מרגשים כמו הכניסות של האוסף החדש של ליאו סייר, המביא את 54 להיטיו על גבי 3 תקליטורים וגם מארז האלבומים השלם של דונלד פייגן, שכולל את כל ארבעת אלבומי הסולו שלו (כולל טרילוגיית The Nightfly) ועוד דיסק בונוס עם ביסיידים ושירים שלא נכנסו לאלבומים.

עשרת האלבומים הנמכרים ב"מוסיקה נטו" 15-21.1.18:
1. אמיר דדון - לבחור נכון

2. מאיר בנאי - המיטב / אוסף כפול
3. ירמי קפלן - עד עכשיו (האוסף)
4. Cigarettes After Sex - Cigarettes After Sex
5. Twilight Time 2 - אמנים שונים / אוסף כפול
6. מתי כספי - כמו בריקוד
7. יאיא - ילדי בית העץ 3
8. The Score - The Fugees / תקליט כפול
9. ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא - בואו לפני
10. גיא ויהל - השמש תזרח