הוא אמנם יצא רק ביום שישי האחרון, אבל דיויד גילמור נכנס הישר אל פסגת מצעד המכירות של 'מוסיקה נטו' עם סט ההופעה 'Live At Pompeii', שיצא בכמה מהדורות שונות.
בזכות כמות מרשימה של הזמנות מוקדמות, הסט של חבר הפינק פלויד המתעד את שתי הופעתיו באמפיתאטרון הרומאי העתיק מצליח לעקוף את המתחרים, ובהפרש ניכר.
"מדור פיות", אלבומו ה-13 של רמי פורטיס (שהגיע אל הפסגה לפני שבועיים), מטפס בחזרה 4 שלבים אל המקום השני, כמו גם "סביבנו" של יוני רכטר, שגם כן מטפס 4 שלבים אל המקום השלישי (המיקום הגבוה ביותר של האלבום שמחזיק כבר 5 שבועות בין עשרת הגדולים).
"רייכל ● פסנתר ● שירים: הקלטות נבחרות מאמפי שוני", הסט החדש של עידן רייכל שהיה המוצר הנמכר ביותר בערב החג, יורד 3 שלבים אל המקום הרביעי ואת החמישייה הראשונה משלים פרויקט המחווה המצליח לחלונות הגבוהים "התשמע קולי", שיורד 2 שלבים בשבוע התשיעי שלו בין עשרת הגדולים.
זה היה שבוע עמוס במיוחד עם 9 כניסות חדשות, אז קחו נשימה: הבסיסט המצליח אבישי כהן נכנס ל-8 עם "1970", פו פייטרס נכנסו ל-10 עם 'Concrete And Gold', מייקל ג'קסון ל-11 עם האוסף 'Scream', פרויקט "
צמאה 4 – ניגוני חב"ד מסורתיים" ל-19, ניל יאנג ל-20 עם 'Hitchhiker', מיילי סיירוס ל- 22 עם 'Younger Now', בריאן ווילסון ל-26 עם 'Playback: The Brian Wilson Anthology' וה-Doors ל-27 עם האוסף החדש 'The Singles'.
ומה עם מלכת הפופ מדונה, שנכנסה אל המקום השני בשבוע שעבר עם סט ההופעה 'Rebel Heart Tour'? השבוע היא כבר נעדרת לחלוטין מהדירוג מכיוון שכל המלאי שהגיע בהתחלה אזל בתוך דקות, אבל היא צפויה להתקאמבק ברגע שהמוצרים יחזרו למלאי. 


10 
האלבומים הנמכרים ב'מוסיקה נטו', 24-30.9.17:

1. דיויד גילמור - Live At Pompeii
6. רמי פורטיס - מדור פיות 
7. יוני רכטר - סביבנו 
2. עידן רייכל - רייכל ● פסנתר ● שירים: הקלטות נבחרות מאמפי שוני/ אלבום כפול  
3. התשמע קולי: גלגלצ במחווה לחלונות הגבוהים
6. הנשיונל - Sleep Well Beast
7. אהוד בנאי ומייקל צ'פמן - EB=MC²
8. אבישי כהן - 1970
9. יהוא ירון - אם לא נרקוד לא נבין כלום
10. פו פייטרס - Concrete And Gold
>>> למצעד הקודם.