איך יודעים שהחג בפתח? לא פחות מ-9 כניסות חדשות אל 20 הגדולים במצעד המכירות של 'מוסיקרה נטו' השבוע, וזה עוד לפני שיצאו החדשים של עידן רייכל, עילי בוטנר, עדן בן זקן, ריטה, טונה, רמי קלינשטיין, אניה בוקשטין,  אברהם טל ואחרים שיוצאים ממש בימים הקרובים!
אבל את המקום הראשון עדיין מחזיק 'EB=MC²', האלבום המשותף של אהוד בנאי ומייקל צ'פמן, גם בזכות מבצע יום השלישי המצליח האחרון שהוקדש לאלבומים של השניים (וגם בזכות מחירו המיוחד -39.90 ₪ בלבד!).
"התשמע קולי: גלגלצ במחווה לחלונות הגבוהים", פרויקט המחווה של גלגלצ לאלבום היחיד של החלונות הגבוהים, מטפס שלב אל המקום השני, שבועיים אחרי ששהה שבועיים בפסגה.
ולמרות שיחרורם של כמה מלהיטי החג הישראליים, הכניסה הגבוהה ביותר השבוע שייכת דווקא ל-The War on Drugs, שאלבומם הרביעי (שאזל בתוך דקות!) 'A Deeper Understanding' נכנס הישר אל המקום השלישי!
והנה הכניסות במקומיות: רמי פורטיס נכנס אל המקום הרביעי עם "מדור פיות", יוני רכטר ל-7 עם "סביבנו", אתי אנקרי ל-10 עם "יָא-אָמְנָא (אִמֵּנוּ) – האלבום התוניסאי", אסתר רדא ל-11 עם 'Different Eyes', דנה ברגר ל-12 עם "ימים צפופים" ואורית עטר ל-19 עם "יעלת חן – פיוטים ותפילות מיהדות מרוקו".
וזה לא הכל, כי Queens Of The Stone Age נכנסו ל-6 עם 'Villains' ו-Iron & Wine ל-16 עם 'Beast Epic'.
מי שחותם את חמשת הגדולים של השבוע הוא אייל גולן, עם "אוסף משולש" שמטפס 7 שלבים בשבוע השני שלו בדירוג.


10 
האלבומים הנמכרים ב'מוסיקה נטו', 27.8-2.9.17:

1. מייקל צ'פמן ואהוד בנאי - EB=MC²
2. התשמע קולי: גלגלצ במחווה לחלונות הגבוהים
3. A Deeper Understanding - The War on Drugs
4. רמי פורטיס - מדור פיות 
5. אייל גולן - אוסף משולש 
6. Villains - Queens Of The Stone Age
7. יוני רכטר - סביבנו 
8. מוקי - הולך על מים
9. ג'ירפות - מי שלא חולם, כועס

10. אתי אנקרי - יָא-אָמְנָא (אִמֵּנוּ) – האלבום התוניסאי
>>> למצעד הקודם.