סוף סוף הגיע מתמודד חזק וראוי מול שלטון אסף אבידן על פסגת מצעד המכירות של "מוסיקה נטו". אחרי 9 (!) שבועות במקום הראשון, האלבום The Reckoning (עצמאי/ "היי פידליטי") של אבידן (והמוג'וס) יורד אל המקום השני וה-EP הראשון שלו, Now That You're Leaving (עצמאי/ "היי פידליטי"), יורד שלב אל השלישי.
אז מי מצליח להיכנס הישר אל המקום הראשון עם כמות הגבוהה ב-40% מאבידן? הבסיסט אבישי כהן עם "שעות רגישות" ("הליקון"), אלבומו הראשון בו הוא שר ועוד בעברית! לא כולם האמינו, אבל הצליח לו המעבר מג'אז למיינסטרים פופ ישראלי...
הכניסה השנייה, אל המקום התשיעי, שייכת לאלבום "אלדוראדו" ("התו השמיני"), שיתוף הפעולה המוצלח בין יהלי סובול ורע מוכיח.
יש עוד 4 כניסות אל המצעד: אל המקום ה-13 נכנסת לאה שבת עם "פניי" ("הד ארצי"), ל-14 נכנס האוסף "Mzone - אלבום אוסף מס' 1" (עצמאי), ל-19 נכנס פסקול "Mamma Mia" ("הליקון") שמשגע את העולם ול-21 נכנס אוסף הדאנס החדש Play Dance 4 ("פונוקול").
הרחבת מבצע "3 ב-99 ₪" על האלבומים הישראליים הגדולים של "הד ארצי", הכניסה לא פחות מ-9 אלבומים אל 30 הראשונים, בראשם המהדורה החדשה לאלבום של החלונות הגבוהים (מקום חמישי!) ו"הדרכים הידועות" – אלבום המחווה לשלום חנוך (מקום 12).
ואלה הם חמשת ה-DVD המוסיקליים הנמכרים בשבוע האחרון ב"מוסיקה נטו":
1. שלום חנוך – רומן אמיתי ("גלובוס יונייטד")
2. אריק איינשטיין – כמו גדולים ("גלובוס יונייטד")
3. Eurovision Song Contest Belgrade 2008 ("הליקון")
4. רדיוהד - The Astoria London Live 27/5/94 ("הליקון")
5. יאני – Live: The Concert Event (אן.אם.סי)

הדירוגים משקפים את המכירות בחנות ובאתר "מוסיקה נטו" בשבוע ה-33 של 2008 (החל מה-10 ועד ה-16 באוגוסט). המצעד משקף את המכירות ב"מוסיקה נטו" בלבד ואינו בהכרח מייצג את המכירות הארציות. לצפייה ברשימת 30 האלבומים הנמכרים, לחצו על "מצעד המכירות" למעלה.