זה מה שאנחנו קוראים אוסף. ההצלחה של אוספי הלהיטים Now That's What I all Music היא כבר הרבה יותר מאוסף בלבד. הסדרה כבר הפכה להיות סוג של ארכיון היסטורי המסכם את כל הלהיטים הגדולים באמת שצעדו במצעד הבריטי מ-1983 ועד היום. רבים אוספים את המארזים כפולי התקליטורים ומחפשים בנרות את ההוצאות הישנות יותר, כי לאחר כמה זמן האוספים הקודמים כבר לא מיוצרים וניתן להשיג רק את החדשים יותר. אוהבי מוסיקה מכל הסגנונות כבר יודעים שכאשר יוצא אוסף חדש של Now! מאוד מומלץ להשיג אותו עכשיו, כי אחר כך זה כבר יהיה קשה יותר ויקר יותר.

אנחנו מאמינים שאתם רוצים לקחת חלק בהיסטוריה הלהיטית הזאת ולכן "מוסיקה נטו" מביאה אליכם את אוספי Now! בייבוא מיוחד (מה שאומר שזמן האספקה הוא כ-14 ימי עבודה. אבל שווה לחכות קצת כדי ליהנות הרבה שנים). אנחנו נעדכן כל הזמן את האוספים החדשים ביותר וגם חלק מאוספי הנושא של Now!, כמו להיטים לפעילות ספורטיבית, אוספים רומנטיים, אוספים לפי סגנונות מוזיקליים, עשורים, עונות ועוד. הכי חדש כבר מחכה לכם כאן. ועוד שני אוספים תחגוג הסדרה את אוסף ה-100 שלה.

הרעיון של סדרת אוספי Now! נהגה במשרדי חברת התקליטים וירג'ין, שיזמו את הפניה למתחרים בחברת EMI, והציעו להם לשתף פעולה ברעיון שיווקי חדש – אוסף המאגד להיטים של שתי ענקיות המוזיקה, וכך במקום למלא אוסף בכמה להיטים ועוד כמה שאף אחד לא מכיר, שתי החברות יחד יוכלו להוציא אוסף שכל שיר בו הוא להיט אמיתי. השם לסדרה Now That's What I all Music נלקח מפוסטר פרסומת לבייקון מדנמרק שנוצר בשנות ה-20 של המאה הקודמת. האוסף הראשון יצא בנובמבר 1983 וכלל 30 להיטים מהמצעד הבריטי על גבי ויניל כפול וקלטת (אז עוד קסטה).

האוסף המצליח ביותר של סדרת Now! עד היום הוא מס' 44, שמכר 2.3 מיליון עותקים ועד היום נחשב כאוסף הנמכר ביותר בהיסטוריה של אנגליה. נכון ל-2017, רובי וויליאמס הוא האמן שהופיע מספר הפעמים הרב ביותר בכל אוספי הסדרה עם 30 סינגלים, אחריו ריאהנה עם 27, קלווין האריס עם 26, דיויד גואטה עם 25, קיילי מינוג עם 23 ולהקת הבנות Girls Aloud עם 21 סינגלים.

כיום רוב חברות התקליטים הגדולות משתפות פעולה עם מערכת Now!, מה שמבטיח שכל אוסף הוא באמת פצצה של להיטים שגם עוד הרבה שנים, תמיד מרתק ומהנה לחזור ולשמוע אותם ולהיזכר.