בשורות משמחות במיוחד לחובבי האינדי: ההרכב הפסיכדלי Grandaddy יופיע לראשונה במועדון הבארבי בתל אביב ב-21 במרץ!
ההופעה תגיע בעיתוי מושלם: רגע אחרי יציאת אלבום הקאמבק (11 שנים אחרי הקודם) 'Last Place', ממנו כבר נחשפנו לשירים מעולים שנותנים תחושה שהם בעצם מעולם לא עזבו, כמו 'A Lost Machine' (אותו כינינו כאן "6 וחצי דקות של אושר פסיכדלי") ו-'Way We Won’t', שאת הקליפ שלו (בכיכובו של ג'ייסון ריטר) תוכלו לראות בהמשך.
הרכב האינדי-רוק האמריקאי הוקם ב-1992 וכשיצא האלבום השני 'The Sophtware Slump' [הקשיבו] ב-2000, הלהקה הוזמנה לפתוח את המופעים של אליוט סמית לאלבומו 'Figure 8'. בסופו של דבר, האלבום המופתי נבחר לאחד מאלבומי השנה כמעט בכל עיתוני המוסיקה החשובים ואף נבחר לאלבום השנה של תכנית המוסיקה האלטרנטיבית "הקצה" בגלגל"צ. גם האלבום הבא, 'Sumday' מ-2003, זכה לביקורות מעולות וב"מוסיקה נטו" בחרנו בו כאחד מחמשת האלבומים הגדולים של השנה.


כיאה למי שמקורם בקליפורניה, שאבו גרנדדי מהמסורת הפסיכדלית של האזור והפכו במהרה למנסחי סאונד הלואו-פיי האלקטרוני, עם שירים ששטים בעדינות בין מפלי דיסטורשנים, סינת׳ים עדינים ופלאוור פופ מתקתק. בשילוב עם בטקסטים עתידניים העוסקים באנושות, רובוטיקה וטבע גרנדדי יוצרים מרחב בטוח וכר ניסויים פעיל וגועש של אינדי אותנטי וחמים במיוחד לחורף.
הלהקה התפרקה ב-2006 לאחר הוצאת 4 אלבומים בלבד, האחרון שבהם ('Just Like The Fambly Cat') יצא לאחר שהלהקה כבר הודיעה על פירוקה. לאחר מכן, הסולן ג'ייסון ליטל המשיך לקריירת סולו שהניבה 2 אלבומים משובחים. 
על הפקת ההופעה אחראית חברת נרנג'ה, שהביאה לישראל בשנה שעברה את בריאן ווילסון, טיים אימפלה ו־Thee Oh Sees. מחיר כרטיס עומד על 209 ₪.