לאחר שמכר קרוב ל- 40,000 עותקים של DVD ולבקשת הורים ומחנכים רבים שרצו להשמיע לילדים את השירים המקסימים בכל מקום, יוצא לאור "גם אני רוצה חיבוק" על גבי תקליטור הכולל 19 שירים המוגשים בפשטות וברגישות, ברצינות ובהומור, בתום... והכי חשוב עם הרבה אהבה וחום. כבוד, אמינות ונאמנות לעולם הילד, עמדו לנגד עיניהם של יהודית רביץ וצוות היוצרים של "גם אני רוצה חיבוק" ויחד, הם יצרו לילדים פנינת איכות מרגיעה בים הגירויים המודרניים. לתקליטור מצורפת חוברת מילים מאוירת.

הדיסק החדש מחכה כאן. (שימו לב! הדיסק יוצא ב-22.2.18)
אם עוד אין לכם את ה-DVD, קחו אותו פה.
הכי משתלם - קחו את שניהם במחיר מיוחד.

את "גם אני רוצה חיבוק" יצרו אנשים שתמיד אהבו ילדים ביצירות שלהם. את המילים כתבה מיריק שניר,
אחת מסופרות הילדים הפוריות ביותר בישראל בעשורים האחרונים אשר כתבה עשרות ספרים. אם ‏לתשעה ילדים וסבתא אשר למדה הוראה וחינוך מיוחד, עבדה במשך כ –20 שנים ‏בחינוך עם ילדים בגילים שונים ולימדה בקורסים למטפלות ואנשי חינוך. כיום מרצה לקבוצות הורים, ‏גננות, מורים ואנשי חינוך בכל הדרגים.‏ זכתה בפרס ראש הממשלה לסופרים עבריים, פרס זאב מטעם משרד החינוך והתרבות, פרס בן יצחק מטעם מוזיאון ישראל ובפרס על-שם נחום גוטמן.

את מוני אמריליו אתם מזמזמים כבר הרבה שנים. מוני הוא מלחינם ומעבדם של מאות שירים, אשר רבים מהם הפכו לקלאסיקה ישראלית ביניהם "עץ האלון'', "רבי ‏עקיבא", "נגן לי ירדן", ''מתוק האור בעיניים'' ,רכבת העמק'', "האיש מן הבקעה", "היום היום" ו "בארץ ‏אהבתי".‏ אמריליו היה המלחין והמנהל המוסיקלי של סדרת הטלוויזיה לילדים ''טלפלא" ומשנות התשעים ואילך ‏הוא מרבה לשתף פעולה עם הסופרת והמשוררת מיריק שניר.‏ חתן פרס אקו"ם ופרס משרד החינוך והתרבות על מפעל חיים.‏


עמוס עבר הדני ‏חיבר את הכל עם העיבודים וההפקה המוזיקלית. עמוס הוא מוסיקאי, גיטריסט, מלחין אשר לקח חלק בהקלטות אלבומים ומופעים רבים של אמנים ביניהם: ‏שלמה ארצי, יהודית רביץ, שם טוב לוי ואריק איינשטיין. בעיבודי השירים הקפיד עבר הדני על ‏עיבודים עשירים המבוססים על כלים חיים.