כאילו 2016 לא הסתיימה, Little Mix ו-Clean Bandit ממשיכים לשלוט במצעד המכירות הבריטי.
Little Mix חוזרות לשבוע רביעי בפסגת מצעד האלבומים עם 'Glory Days' ו-Clean Bandit ממשיכים לשבוע תשיעי (!) בפסגת מצעד הסינגלים עם 'Rockabye' בהשתתפות שון פול ואן-מארי.
'Rockabye' הוא רק הלהיט ה-18 שהחזיק 9 שבועות (או יותר) בפסגת מצעד הסינגלים בכל הזמנים, אבל בעורפו נושף 'Human' של Rag 'n' Bone Man, שעולה שלב אל המקום השני.
'Glory Days' מכר עד כה 434,000 יחידות, ומשווה את השיא של Destiny's Child עם 'Survivor' מ-2001 כאלבום של להקת בנות שהחזיק הכי הרבה זמן בפסגה הבריטית במילניום הנוכחי. אבל הן רחוקות שנות אור מהאלבום המצליח ביותר של להקת בנות: 'Spice' של הספייס גירלז, שהחזיק 15 שבועות בפסגה ב-1996-97.
 
אל המקום השני במצעד האלבומים השבוע מזנק 22 שלבים ה-DJ של ה-BBC פיט טונג עם אלבומו 'Classic House', בו הוא מציע גרסאות תזמורתיות ל
קלאסיקות האוס ודאנס עם ה-Heritage Orchestra.
בהמשך, '25' של אדל עולה אל המקום השביעי, ולמעשה חוזר אל עשרת הראשונים לראשונה מזה 5 חודשים. כפי שפרסמנו כאן בשבוע שעבר, זהו האלבום הנמכר ביותר ל-2016 של אמן, אבל האלבום הנמכר ביותר של השנה היה למעשה האוסף 'Now That's What I Call Music 95' עם מכירת 868,000 יחידות (770,000 מהם עותקים) מאז יצא בנובמבר. 'Now 94', האוסף שיצא לפניו, נמצא במקום השני עם מכירת 818,000 יחידות - עדיין יותר מאדל. 
ומה עם האפקט שאחרי מותו של ג'ורג' מייקל? בעוד שבמצעד האמריקאי יש לו נוכחות חזקה (זינוק של 2,678%), בבריטניה הוא מסתפק במקום ה-11 עם האוסף 'Ladies & Gentlemen' ובמקום ה-31 עם האוסף 'The Final' של !Wham.
אד שיראן שיחרר ביום שישי 2 סינגלים חדשים והם צפויים לזעזע את המצעד:
'Shape Of You' כנראה ייכנס היישר אל המקום הראשון, ו-'Castle On The Hill' צמוד מאחוריו במקום השני.


5 האלבומים הנמכרים בבריטניה השבוע:

1. Little Mix – Glory Days
2. Pete Tong - Classic House
3. Michael Ball and Alfie Boe – Together

4. Elvis Presley - The Wonder of You
5. The Rolling Stones – Blue & Lonesome

5 הסינגלים הנמכרים בבריטניה השבוע:
1. Clean Bandit feat Sean Paul & Anne-Marie – Rockabye
2. Rag 'n' Bone Man – Human
3. Zara Larsson - I Would Like
4. Little Mix - Touch
5. The Weeknd feat Daft Punk - Starboy