למרות קריירה מוצלחת במיוחד במשך כמעט עשור, טיילור סוויפט כובשת השבוע לראשונה את פסגת מצעד הסינגלים הבריטי!
'Look What You Made Me Do', הסינגל השמיני שלה שיוצא כ-8 שנים אחרי הראשון, נכנס אל הפסגה בזכות עם 30,000 הורדות ו-5.3 מיליון הזרמות בשבוע החולף. למרות שזו הפעם הראשונה שלה, סוויפט הגיעה 3 פעמים אל המקום השני, עם 'I Knew You Were Trouble', 'Love Story' ו-'Shake It Off'. 


גם הרכב הרוק Queens of the Stone Age מגיע השבוע לראשונה אל פסגת מצעד האלבומים הבריטי. אלבומם השביעי 'Villains' נכנס הישר אל הפסגה עם מכירת 32,000 יחידות, יותר מכפול ממה שמכר אד שיראן מ-'÷', שהחזיק לא פחות מ-17 שבועות בפסגה (וכנראה עוד לא אמר את המילה האחרונה).   
אל המקום השני במצעד הסינגלים יורדת דואה ליפה עם 'New Rules', ואל השלישי עולה שלב פינק עם 'What About Us' - וזו הפעם הראשונה ששלושת המקומות הראשונים מאוכלסים ע"י זמרות מאז אוקטובר 2014.
The War On Drugs נכנסו אל המקום השלישי במצעד האלבומים עם אלבומם הרביעי 'A Deeper Understanding' - הראשון שלהם שמגיע אל עשרת הגדולים.
שלישיית הרוק PVRIS נכנסה ל-4 עם אלבומה השני 'All We Know Of Heaven, All We Need Of Hell', חבר ווסטלייף לשעבר שיין פילאן נכנס ל-5 עם 'Love Always' ו-Fifth Harmony נכנסו ל-10 עם אלבומן השלישי הנושא את שם הלהקה.


5
 האלבומים הנמכרים בבריטניה השבוע:

1. Queens of the Stone Age - Villains
2. (Ed Sheeran – ÷ (Divide
2. The War On Drugs - A Deeper Understanding
4. PVRIS - All We Know Of Heaven, All We Need Of Hell
5.  Shane Filan - Love Always

כל האלבומים שכבשו את הפסגה בבריטניה.

5 הסינגלים הנמכרים בבריטניה השבוע:
1. Taylor Swift - Look What You Made Me Do
2. Dua Lipa  - New Rules

3. P!nk  - What About Us
4. Calvin Harris feat. Pharrell, Katy Perry & Big Sean – Feels

5.  Justin Bieber & BloodPop® - Friends
כל הסינגלים שכבשו את הפסגה בבריטניה.
למצעד הקודם.