מאז הקמתם ב-1965 בהאנובר, גרמניה, הסגנון המוסיקלי של הסקורפיונס נע בין רוק כבד להבי מטאל.  הרכב הלהקה בין השנים 1978-1992 היה המצליח ביותר, כאשר בכל האלבומים סולן הלהקה היה ונשאר קלאוס מיין, בעל הקול הכל כך מזוהה עם השירים שלהם. אלבומם הנמכר ביותר הוא CRAZY WORLD מ-1990, שכולל את הלהיט WIND OF CHANGE, בלדה פוליטית על השינויים במזרח אירופה בסוף שנות ה-80 ותחילת שנות ה-90 ונפילתה של חומת ברלין. זהו גם אחד הסינגלים הנמכרים ביותר בעולם, עם מכירות של למעלה מ-14 מיליון עותקים.

עד היום שחררו הסקורפיונס 18 אלבומי אולפן, 27 אוספים ו-74 סינגלים. מגזין הרולינג סטון כינה את הסקורפיונס "הגיבורים של ההבי מטאל" ו-MTV קראו להם "שגרירי הרוק". ב-1988, במהלך מסע ההופעות לקידום האלבום SAVAGE AMUSMENT, הסקורפיונס היו ללהקה המערבית השניה שהופיעה בברית המועצות הסובייטית, לאחר שאוריה היפ עשו זאת לראשונה ב-1987 בלנינגרד. עד היום יש לסקורפיונס בסיס מעריצים גדול מאוד ברוסיה. בינואר השנה הם נכנסו להיכל התהילה של ההבי מטאל.

הסינגל הראשון מהאוסף הוא גרסה חדשה לשיר FOLLOW YOUR HEART, שהופיע לראשונה באלבום ההופעה שלהם MTV UNPLUGGED מ-2013 וכאן מופיע לראשונה בהקלטת אולפן עם כל הלהקה. אוסף הבלדות החדש תחת השם BORN TO TOUCH YOUR FEELINGS BEST OF ROCK BALLADS כולל שתי הקלטות חדשות ללהיטים ותיקים וגם שני שירים חדשים שהוקלטו במיוחד לאוסף.

קלאוס מיין, סולן הלהקה, אומר שבזמן שבארה"ב הם ידועים יותר דווקא בזכות השירים היותר רוקיסטים שלהם, בחלקים אחרים בעולם הם דווקא ידועים בזכות הבלדות, כמו STILL LOVING YOU שהוא השיר הכי ידוע שלהם בצרפת ו-WIND OF CHANGE שהוא הלהיט שלהם ברוסיה.

>>> להזמנת אלבום האוסף בדיסק

         >>> להזמנת אלבום האוסף בתקליט כפול