ממש כפי שעשו בבריטניה ואצלנו, ארקייד פייר נכנסו הישר אל פסגת מצעד האלבומים האמריקאי עם 'Everything Now'.
עם מכירת 100,000 יחידות (94,000 עותקים), זו הפעם השלישית ברצף שהם כובשים את הפסגה, אחרי 'Reflektor' מ-2013 ו-'The Suburbs' מ-2010.
זו רק הפעם השנייה השנה שאלבום רוק מגיע אל המקום הראשון, אחרי 'One More Light' של לינקין פארק. והדימיון לא נגמר כאן, כי ארקייד פייר הם להקת הרוק השנייה בעשור הנוכחי שהגיעה אל הפסגה 3 פעמים, לצד... כן, לינקין פארק. 
פרט אליהם, זה היה שבוע שקט עם כניסה אחת נוספת אל 25 הגדולים (לעומת 8 בשבוע שעבר), ואיפה 'Lust for Life' של לנה דל ריי? אחרי כניסה אל הפסגה, השבוע הוא כבר צונח אל המקום העשירי עם ירידה של 75% במכירותיו (ל-27,000 יחידות בלבד). 
והנה שוב חוזר הפזמון... 'Despacito' של לואיס פונסי, דאדי יאנקי וג'סטין ביבר מחזיק כבר 13 שבועות בפסגת מצעד הסינגלים האמריקאי - הזמן הארוך ביותר השנה (וה-11 בלבד בכל הזמנים), כשהוא עוקף את 'Shape of You' של אד שיראן, ששהה 12 שבועות במקום הראשון מינואר ועד אפריל.
על הדרך, 'Despacito' שובר שיא שהייה במקום הראשון במצעד הדיגיטלי בזכות 14 שבועות, שבוע אחד יותר משלושת השיאנים הקודמים - 'Low' של פלו רידה, 'Uptown Funk' של מארק רונסון ו-'Closer' של הצ'יינסמוקרז. 


5
 האלבומים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1.  Arcade Fire - Everything Now
2. Kendrick Lamar – DAMN
3. Meek Mill - Wins And Losses
4. DJ Khaled - Grateful
5. JAY-Z - 4:44

5 הסינגלים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. Luis Fonsi & Daddy Yankee feat. Justin Bieber – Despacito
2. DJ Khaled feat. Rihanna and Bryson Tiller - Wild Thoughts
3. French Montana feat. Swae Lee - Unforgettable
4. Bruno Mars – That's What I Like

5. Imagine Dragons - Believer
למצעד של שבוע שעבר.