היה שווה ל-LCD Soundsystem לחזור אל תעשיית המוסיקה לאחר 7 שנות הפסקה, כי אלבום הקאמבק שלהם 'American Dream' כבש השבוע את פסגת מצעד המכירות בארה"ב.
אלבומם הראשון בלייבל 'Columbia' מכר בשבוע צאתו 85,000 יחידות, מתוכם 81,000 עותקים.
ההישג הוא גדול במיוחד לאור העובדה שזהו אלבומם הראשון שמגיע אל הפסגה, אחרי שאלבומם הקודם 'This Is Happening' הגיע אל המקום העשירי ובכך הפך לראשון שלהם שהגיע אל עשרת הראשונים (אלבומם הראשון לא צעד, והשני 'Sound of Silver' הגיע ל-46).
 
טיילור סוויפט ממשיכה לחגוג במצעד הסינגלים, כי בזמן -'Look What You Made Me Do' ממשיך לשבוע שני בפסגה, הסינגל הבא שלה '?Ready for It...' עושה כניסה חזקה הישר אל המקום הרביעי!
שני השירים לקוחים מאלבומה 'Reputation' שייצא בנובמבר, וכבר ניתן להמר שיהפוך בקלות לנמכר ביותר של 2017...
אחרי ש-'Look What You Made Me Do' כבש את הפסגה בשבוע שעבר עם כמות ההזרמות הגדולה ביותר אי פעם לזמרת (84.4 מיליון), הוא ממשיך לשלוט במצעד למרות ירידה של 28% (ל-61.2 מיליון). הוא גם יורד אל המקום השני במצעד הדיגיטלי (ירידה של 68% ל-114,000 הורדות) לטובת '?Ready for It...', שמכר 135,000 הורדות.
הראפרית Cardi B מתקדמת שלב אל המקום השני עם 'Bodak Yellow', וזה אומר שלראשונה מזה 3 שנים, שתי זמרות סולו מחזיקות בשני המקומות הראשונים במצעד הסינגלים (בסוף 2014 היו אלה סוויפט עם 'Blank Space' ומייגן טריינור עם 'All About That Bass').
וכרגיל, הצצה חטופה למצעד הבא, שם כוכב הקאנטרי הצעיר תומאס רט מכוון אל הפסגה עם אלבומו השלישי 'Life Changes' ומאיים להפוך לאלבום הקאנטרי הראשון השנה שיכבוש את הפסגה. אחריו צפויים להיכנס האלבומים החדשים של הנשיונל וג'ק ג'ונסון.
 


5
 האלבומים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. LCD Soundsystem - American Dream
Lil Uzi Vert - Luv Is Rage .2

3. XXXTentacion - 17
4. Kendrick Lamar – DAMN
5. Khalid  - American Teen

5 הסינגלים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. Taylor Swift - Look What You Made Me Do
2. (Cardi B - Bodak Yellow (Money Moves
3. Luis Fonsi & Daddy Yankee feat. Justin Bieber – Despacito
4. ?Taylor Swift - …Ready for It
5. Logic feat. Alessia Cara and Khalid- 1-800-273-8255

למצעד של שבוע שעבר.