רק לפני 18 חודשים שון מנדס היה עוד בן-עשרה קנדי ששחרר חידושים ב-Vine. השבוע הוא נכנס הישר אל המקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי עם אלבום הבכורה שלו 'Handwritten', בזכות מכירת 119,000 יחידות מכירה, מתוכן 106,000 עותקים פיזיים.
הסינגר/סונגרייטר בן ה-16 המיס לבבות עם שירים כמו 'Life of the Party', 'Something Big' ו-'Stitches', ולמרות זאת, האלבום מגיע אל הפסגה מבלי שאחד מהם הפך ללהיט רדיו בארה"ב, מה ששוב מוכיח את עוצמת הרשת.
מנדס הוא 
הזמר הצעיר ביותר שכובש את הפסגה מאז 2010, אז ג'סטין ביבר (כמובן) עשה את זה עם 'My World 2.0' כשהיה גם כן בן 16.
זו לא הפעם הראשונה של מנדס במצעד, כי בשנה שעברה הוא 
הגיע אל המקום החמישי עם E.P הנושא את שמו, שמכר עד כה 101,000 עותקים.
אחריו,
פסקול 'Furious 7' יורד אל המקום השני (בזמן שהכנסות הסט עברו את רף מיליארד הדולר) וכוכבת הקאנטרי הוותיקה רבה מקנטייר נכנסת ל-3 עם 'Love Somebody', האלבום התשיעי שלה שמגיע אל עשרת הראשונים.
הראפר המוערך Tyler, The Creator נכנס ל-4 עם 'Cherry Bomb' שיצא מוקדם מהצפוי והרכב הרוק Halestorm נכנס ל-5 עם 'Into the Wild Life'.
פסקול 'Fifty Shades of Grey' אמנם יורד 3 שלבים אל המקום השישי, אבל 2 להיטיו ממשיכים לעשות חיל: 'Earned It' של The Weeknd מדלג 3 שלבים במצעד הסינגלים ומגיע אל המקום השלישי ו-'Love Me Like You Do' של אלי גולדינג כובש את פסגת מצעד השמעות הרדיו בארה"ב.
אבל אין שינוי ב
פסגת מצעד הסינגלים, ו-'See You Again' של Wiz Khalifa ו-Charlie Puth מהסרט "מהיר ועצבני 7" ממשיך לשבוע שני, כשהוא ממשיך לשלוט גם במצעד ההזרמות עם 24.6 מאזינים בארה"ב.
אולי תופתעו, אבל להקת הרוק אלאבמה שייקס היא זו שכנראה תכבוש את הפסגה בשבוע הבא עם אלבומה השני 'Sound And Colour'. אלבום ההמשך ל-'Boys & Girls' מ-2012 (שהגיע עד המקום השישי, אבל מכר עד היום 739,000 עותקים) צפוי למכור כ-90,000 יחידות ולגבור על המתחרים.
והצצה אל המצעד הבריטי שיפורסם ביום ראשון בערב מגלה ש-'See You Again' של Wiz Khalifa כנראה ימשיך לשבוע נוסף בפסגת מצעד הסינגלים, בעוד שג'וש גרובן צפוי להגיע לראשונה אל הפסגה בזכות עם אלבומו השביעי 'Stages' (אלאבמה שייקס צפויים להיכנס ל-3).

10 הסינגלים הנמכרים השבוע בארה"ב:
 

5 האלבומים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. Shawn Mendes - Handwritten
2. Furious 7 - Soundtrack
3. Reba McEntire - Love Somebody
4. Tyler, The Creator - Cherry Bomb
5. Halestorm - Into the Wild Life 

5 הסינגלים הנמכרים בארה"ב השבוע:
1. Wiz Khalifa featuring Charlie Puth - See You Again
2. Mark Ronson featuring Bruno Mars - Uptown Funk
3. The Weeknd - Earned It
4. Maroon 5 – Sugar
5. Fetty Wap - Trap Queen