התנאים המפורטים בעמוד זה מהווים הסכם מחייב בין הלקוח באתר לבין “מוסיקה נטו”. השימוש באתר מהווה את הסכמת הלקוח לנשיאה במלוא הסיכון הכרוך ו/או הנובע מהשימוש בו.
באתר מופיעים קישורים לאתרים אחרים, מוסיקה נטו אינה נושאת בכל אחריות למידע המופיע בהם.
התנאים בעמוד זה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד.
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי הלקוח באתר ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין מוסיקה נטו. עקב כך, הינך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שימוש בשירותים המוצעים בו, מהווים את הסכמתך לקבל את התקנון ולנהוג לפיו, לכן, אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

הזמנה באתר:

במידה וזו הזמנתך הראשונה באתר, תתבקש להזין את פרטיך במקום המיועד לכך באתר. ברכישותיך הבאות תזוהה לפי כתובת הדוא”ל.
עליך לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים באתר, עדיין מעודכנים. במידה והם אינם מעודכנים, אתה מתבקש לעדכנם כדי שהזמנתך תצא לפועל ותגיע ליעדה. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך בדוא”ל אישור על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את מוסיקה נטו לספק את המוצרים שהזמנת והינו אך ורק ציון כי פרטי ההזמנה נקלטו. מוסיקה נטו שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק סחורה או לתת שרות.
אישור סופי בדבר ביצוע ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ובדיקת המוצרים שבמלאי.
מוסיקה נטו אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן ללא הפסקה ו/או יינתן ללא טעויות. ט.ל.ח.
ההזמנה תסופק בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי ובתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלוקו בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.
כמו כן, קיימת האופצייה לתשלום דרך PAYPAL .
אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי למרות שהם מופיעים באתר ו/או שחברת האשראי לא אישרה את חיובך, מוסיקה נטו אינה תהיה מחויבת לאספקת המוצרים בהזמנה. במקרה זה תשלח אליך הודעה מתאימה בדוא”ל וכרטיס האשראי יזוכה בהתאם.
מוסיקה נטו שומרת לעצמה את הזכות להימנע מלתת שירות, בכל מקרה בו היא סבורה כי אופן השימוש באתר מפר הוראות הסכם זה.
במידה ולא קיבלת אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי ההזמנה לא הגיעה אל מוסיקה נטו. במקרה זה אנא פנה באמצעות דוא”ל office@musicaneto.com או בטלפון ל 054-6585515.

אם הפרטים שמסרת בעת ביצוע ההזמנה יתגלו כשגויים, מוסיקה נטו אינה מחוייבת להגעת המוצרים אל הלקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחוייב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
אם חוייבת בטעות, הינך מתבקש להודיע על כך בהקדם האפשרי ומוסיקה נטו תטפל בזיכוי מתאים.

מוסיקה נטו תשלח אליך מידע, המלצות ומבצעים במידה ותמלא את כתובת הדוא”ל באתר (בעת ההרשמה הראשונית עליך לאשר את הצטרפותך לרשימת התפוצה השבועית של האתר). בנוסף ,מוסיקה נטו תהיה רשאית לשלוח אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. במידה ואינך מעוניין בקבלת דוא”ל כזה הסר את עצמך מרשימת הדיוור ע”י לחיצה על הסרה מרשימת מתפוצה בתחתית המייל.

זמן אספקה:

מועד אספקת המוצרים הוא בתוך שבוע עד עשרים ואחד ימי עסקים ממועד אישור משלוח ההזמנה ע”י מוסיקה נטו. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי ואינו כולל את שישי, שבת, ערבי חג וחג.
במידה ולא תתקבל החבילה בתוך 15 יום מיום אישור ההזמנה, עליך להודיע על כך באמצעות דוא”ל או טלפון office@musicaneto.com  או בטלפון ל 054-6585515

מוסיקה נטו לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה (תקלות במחשב, השבתות שירותי הדואר וכו’).

מחירים:

המחירים המוצגים כוללים מע”מ. המחירים באתר הינם סופיים ואין הבדלים בין מחירי האתר למחירי החנות למעט מבצעים בלעדיים לאתר. מוסיקה נטו שומרת את הזכות לשנות מחיר שמופיע באתר ללא הודעה מראש וללא הסבר. מחירי המוצרים בחנות משתנים מפעם לפעם ולא ניתן לעדכן אותם באתר באותה המהירות.
מנגנון הסליקה של חברת טרנזילה הינו מנגנון אוטומטי.
במקרה והמחיר נמוך מהמחיר שצוין, תחויבו על הסכום הנמוך יותר. במידה והמחיר גבוה מהמחיר שצוין, כרטיס האשראי יזוכה בהתאמה.
המחיר הסופי שיחוייב הוא המחיר שיופיע באישור ההזמנה שישלח למייל הלקוח. ביטול הזמנה אפשרי כל עוד ההזמנה לא נשלחה.
עלות המשלוח מופיעה בעמוד עלויות המשלוח ואינה כוללת משלוחים כבדים במיוחד. במקרה כזה מחיר משלוח החבילה יקבע ע”י צוות אתר מוסיקה נטו בהתאם למשקל החבילה, בלי קשר לעלות המשלוח כפי שנרשמה בהזמנה. בכל מקרה מסוג זה מוסיקה נטו תיידע את הלקוח לפני שליחת ההזמנה.

תשלומים:

לא ניתן לפרוס לתשלומים

ניתן לשלם דרך PAYPAL בכפוף לתנאי החברה.

ביטולים והחזרות:

לקוח רשאי להחזיר את המוצר/ים שרכש סגורים באריזתם המקורית בלבד (סגור כפי שהתקבל המוצר). כדי להחזיר את המוצרים יש לשלוח אותם (עלות המשלוח תחול על הלקוח) בצירוף החשבונית שקיבלת לכתובת הבאה: גיבורי ישראל 5א נתניה

את המוצר ניתן להחזיר עד 14 יום מיום קבלת המוצר ודמי ביטול יהיו בסך  5% מהעסקה או 100 ש”ח הנמוך מבינהם.. לא ניתן  להחזיר או להחליף מוצר שאריזתו המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהוא פגום. במקרה זה  רשאי הלקוח לשלוח את המוצר בצירוף החשבונית או להגיע לחנות ולקבל בשנית את אותו המוצר על פי הזמנתך המקורית (תקין).
כל הפריטים המסופקים ע”י מוסיקה נטו נשלחים כשהם מצויים במצב תקין המאפשר שימוש. מוסיקה נטו אינה נושאת באחריות לטיב המוצר, מפני שהיא איננה מייצרת אותו. במקרה שרכשת מוצר פגום, זכותך היחידה היא להחליפו במוצר זהה תקין. מוסיקה נטו לא תשא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח. לא נישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים.

כל שאלה ניתן להפנות לצוות שלנו בדוא”ל office@musicaneto.com  או בטלפון ל 054-6585515

 

תודה,

מוסיקה נטו