מוסיקה נטו היא אחת מחנויות המוסיקה הפרטיות היחידות בארץ. החנות הוקמה בשנת 1994 בלונדון מיניסטור, ת”א, בתור אחת מחנויות רשת, והמשיכה זמן קצר אח”כ כחנות עצמאית. ב-2016, 22 שנה לאחר שנפתחה החנות הפיזית, ו-14 שנה לאחר שעלה אתר האינטרנט המצליח שלה, ‘מוסיקה נטו’ עברה למתכונת אינטרנטית בלבד.
 
מלאי:
אנו עובדים מול מיטב הספקים והמפיצים בארץ ואנו משתדלים לשמור על האתר שלנו ואת אלפי (אם לא יותר) הפריטים שבו מעודכנים כמה שיותר. חשוב לזכור שאנו חנות אינטרנטית ולא פיזית, ולכן מלאי לא יושב אצלנו. אנו מושכים את הפריטים לפי הזמנה ממחסני הספקים. לפעמים, לאחר שנכנסת הזמנה ואנו מוציאים בקשה למחסן, מסתבר שבדיוק מישהו אחר כבר לקח את העותק האחרון. אנו כמובן נעדכן אתכם מיד ונשתדל להציע אפשרות אחרת או, במקרה של פריט בינלאומי, להביא אותו אליכם בייבוא מיוחד.
תשלום:
1. כרטיס אשראי: כרטיס האשראי שלכם אינו מחויב בעת ההזמנה, אלא רק בעת המשלוח (כמו אמזון). או במילים אחרות, אתם לא משלמים כלום בעת ההזמנה. אנחנו מחייבים רק אחרי שהפריטים הגיעו אלינו מהספק, נארזו והוכנו למשלוח. אנחנו לא רוצים לקחת כסף מראש, כי כמו שהסברנו בסעיף “מלאי”, לפעמים פריטים אוזלים מהספק ולכן החיוב נעשה רק על הפריטים הנשלחים אליכם.
2. כרטיס דיירקט (חיוב מיידי): לרוצים לשלם בכרטיס דיירקט (כרטיס חיוב מיידי) יש לבחור באפשרות של “תשלום טלפוני”, אחרת הכרטיס שלכם יחוייב פעמיים ואנחנו (ובטוח אתם) לא רוצים שזה יקרה.
3. PayPal: התשלום ב-PayPal גורר חיוב מיידי על כל הסכום, כי זה לא חיוב שלנו, אלא של פייפאל והם לוקחים את כל הכסף מראש. זאת כמובן הבחירה שלכם. אנו מזכים מיד את חשבון הפייפאל שלכם במידה והזמנה מתבטלת או חסרים פריטים.

משלוח:
“מוסיקה נטו” מציעה לכם מגוון אפשרויות משלוח לפי בחירתכם:

משלוח בדואר ישראל רגיל: משלוח רגיל בדואר ישראל ללא אחריות על נזק או אובדן לפריטים ולא נוכל לברר היכן החבילה כי אין מספר מעקב. זמן המשלוח תלוי בדואר ישראל בלבד.
משלוח בדואר רשום: משלוח בדואר רשום של דואר ישראל, כולל אחריות לנזק או לאובדן לפריטים וכולל מספר מעקב איתו ניתן לבדוק היכן החבילה. זמן המשלוח תלוי בדואר ישראל בלבד.
שליח עד הבית: באמצעות שירות דואר שליחים של דואר ישראל. זמן האספקה בדרך כלל עד כ-48 שעות מרגע מסירת החבילה על ידנו לסניף הדואר.
משלוח לחו”ל: באמצעות שירות ECOPOST של דואר ישראל המאפשר מעקב אחרי החבילה גם בחו”ל אחרי שיצאה מהארץ (דואר רשום אינו מאפשר מעקב בחו”ל).

זמן המשלוח:
זמן ההגעה של המשלוח לאחר שמסרנו אותו בסניף הדואר תלוי אך ורק ובלעדית בדואר ישראל. אין לנו שליטה על זמן האספקה של הדואר, כי הוא לא שייך לנו (ואולי טוב שכך). משלוח בדואר רגיל או רשום לוקח בין שבוע לשבועיים מיום המשלוח, אבל לפעמים גם יותר. במידה ומשלוח לא מגיע לאחר 30 יום מתאריך המשלוח, אנא אנא פנו אלינו וננסה לסייע.

ייבוא מיוחד:
פריט המוגדר כ”ייבוא מיוחד” הוא פריט שלא נמצא במלאי בישראל ואנו מביאים אותו מחו”ל לפי הזמנה. זה אמנם לוקח מעט יותר זמן, כי זה מגיע מחו”ל. הזמנת פריטים המוזמנים בייבוא מיוחד אינה ניתנת לביטול לאחר שהוזמנו על ידינו מחו”ל. זמן ההגעה של הפריט מחו”ל תלוי אך ורק בשירותי השילוח מחו”ל. אין לנו שליטה על זה. זה יכול לקחת בין 2-4 שבועות עד שמגיע אלינו לארץ ואז יש כמובן את זמן המשלוח של דואר ישראל אליכם הביתה.
 

לפניות:
office@musicaneto.com

טלפון:
054-6585515
אנחנו מבטיחים לנסות ולענות בטלפון כמה שיותר, בין אריזה של עשרות הזמנות, עדכוני האתר, חיפוש חומרים חדשים ומעניינים עבורכם ועוד. אם לא ענינו, זה כי היינו באמת באמת מאוד עסוקים באותו הרגע. הכי טוב זה לשלוח לנו הודעה במייל או בפייסבוק, עם שם מלא, מספר הזמנה (במידה ויש) וטלפון, ואנו ניצור עמכם קשר מאוד מהר. השיחות עם הלקוחות הן אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים.

פייסבוק:

כתובת האתר:
מוסיקה נטו

ת.ד. 4060
קדימה 6092000

שעות פעילות:
ימים ראשון – חמישי 10:00-17:00 (אבל אנחנו משתדלים להיות מחוברים און ליין כמה שיותר וגם נענה למיילים בשעות די מוזרות)