מוסיקה נטו היא אחת מחנויות המוסיקה הפרטיות היחידות בארץ. החנות הוקמה בשנת 1994 בלונדון מיניסטור, ת”א, בתור אחת מחנויות רשת, והמשיכה זמן קצר אח”כ כחנות עצמאית. ב-2016, 22 שנה לאחר שנפתחה החנות הפיזית, ו-14 שנה לאחר שעלה אתר האינטרנט המצליח שלה, ‘מוסיקה נטו’ עברה למתכונת אינטרנטית בלבד, ופועלת ממשרדיה שנמצאים בפולג נתניה.
 
מלאי:
אנו עובדים מול מיטב הספקים והמפיצים בארץ ואנו משתדלים לשמור על האתר שלנו ואת אלפי (אם לא יותר) הפריטים שבו מעודכנים כמה שיותר. לפעמים, לאחר שנכנסת הזמנה ואנו מוציאים בקשה למחסן, מסתבר שבדיוק מישהו אחר כבר לקח את העותק האחרון. אנו כמובן נעדכן אתכם מיד ונשתדל להציע אפשרות אחרת או, במקרה של פריט בינלאומי, להביא אותו אליכם בייבוא מיוחד.
 

משלוח:
“מוסיקה נטו” מציעה לכם מגוון אפשרויות משלוח לפי בחירתכם:

משלוח רגיל: משלוח בדואר ישראל ללא אחריות על נזק או אובדן לפריטים.
משלוח מבוטח: משלוח בדואר רשום של דואר ישראל, כולל אחריות לנזק או לאובדן לפריטים.
שליח עד הבית: באמצעות שירות דואר שליחים של דואר ישראל.
משלוח לחו”ל: באמצעות שירות ECOPOST של דואר ישראל המאפשר מעקב אחרי החבילה גם בחו”ל אחרי שיצאה מהארץ (דואר רשום אינו מאפשר מעקב בחו”ל).

ייבוא מיוחד:
בדיוק את האלבום או את ההוצאה המיוחדת שאתם כל כך רוצים, לא מביאים לארץ בייבוא מסודר או שהמלאי נגמר. “מוסיקה נטו” תשמח להפוך את העולם כדי למצוא את מה שאתם מחפשים ולהביא את זה אליכם. זה אמנם לוקח מעט יותר זמן, כי זה מגיע מחו”ל. פריטים המוזמנים בייבוא מיוחד אינם ניתנים לביטול לאחר שהוזמנו על ידינו מחו”ל.
 

לפניות: office@musicaneto.com

פייסבוק:

כתובת משרדי האתר:
מוסיקה נטו

גיבורי ישראל 5א’ פולג
נתניה

שעות פעילות:
ימים ראשון – חמישי 10:00-17:00

טלפון:
09-9629498
אנחנו מבטיחים לנסות ולענות בטלפון כמה שיותר, בין אריזה של עשרות הזמנות, עדכוני האתר, חיפוש חומרים חדשים ומעניינים עבורכם ועוד. אם לא ענינו, זה כי היינו באמת באמת מאוד עסוקים באותו הרגע. הכי טוב זה לשלוח לנו הודעה במייל או בפייסבוק, עם שם מלא, מספר הזמנה (במידה ויש) וטלפון, ואנו ניצור עמכם קשר מאוד מהר. השיחות עם הלקוחות הן אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים.