מוסיקה נטו היא אחת מחנויות המוסיקה הפרטיות היחידות בארץ. החנות הוקמה בשנת 1994 בלונדון מיניסטור, ת"א, בתור אחת מחנויות רשת, והמשיכה זמן קצר אח"כ כחנות עצמאית. ב-2016, 22 שנה לאחר שנפתחה החנות הפיזית, ו-14 שנה לאחר שעלה אתר האינטרנט המצליח שלה, 'מוסיקה נטו' עברה למתכונת אינטרנטית בלבד, ופועלת ממשרדיה שנמצאים בפולג נתניה.
 
מלאי:
אנו עובדים מול מיטב הספקים והמפיצים בארץ ואנו משתדלים לשמור על האתר שלנו ואת אלפי (אם לא יותר) הפריטים שבו מעודכנים כמה שיותר. לפעמים, לאחר שנכנסת הזמנה ואנו מוציאים בקשה למחסן, מסתבר שבדיוק מישהו אחר כבר לקח את העותק האחרון. אנו כמובן נעדכן אתכם מיד ונשתדל להציע אפשרות אחרת או, במקרה של פריט בינלאומי, להביא אותו אליכם בייבוא מיוחד.
 

משלוח:
"מוסיקה נטו" שולחת את ההזמנות אליכם באמצעות שירות EPOST ולא באמצעות דואר ישראל. זה יותר אמין, יותר מהיר, לא הולך לאיבוד ומגיע לנקודת איסוף הכי קרובה לבית שלכם. אתם רק קופצים ולוקחים, בלי לעמוד בתורים המתישים של הדואר. וזה גם יותר בטוח. אם אתם רוצים שנביא את החבילה ישירות אליכם הביתה או לכל כתובת אחרת, בחרו באפשרות השליח.

ייבוא מיוחד:
בדיוק את האלבום או את ההוצאה המיוחדת שאתם כל כך רוצים, לא מביאים לארץ בייבוא מסודר או שהמלאי נגמר. "מוסיקה נטו" תשמח להפוך את העולם כדי למצוא את מה שאתם מחפשים ולהביא את זה אליכם. זה אמנם לוקח מעט יותר זמן, כי זה מגיע מחו"ל. פריטים המוזמנים בייבוא מיוחד אינם ניתנים לביטול לאחר שהוזמנו על ידינו מחו"ל.
 

לפניות: office@musicaneto.com

פייסבוק:

כתובת משרדי האתר:
מוסיקה נטו

גיבורי ישראל 5א' פולג
נתניה

שעות פעילות:
ימים ראשון – חמישי 10:00-17:00

טלפון:
09-9629498
אנחנו מבטיחים לנסות ולענות בטלפון כמה שיותר, בין אריזה של עשרות הזמנות, עדכוני האתר, חיפוש חומרים חדשים ומעניינים עבורכם ועוד. אם לא ענינו, זה כי היינו באמת באמת מאוד עסוקים באותו הרגע. הכי טוב זה לשלוח לנו הודעה במייל או בפייסבוק, עם שם מלא, מספר הזמנה (במידה ויש) וטלפון, ואנו ניצור עמכם קשר מאוד מהר. השיחות עם הלקוחות הן אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים.