לכל קנייה יתווספו דמי משלוח לפי בחירת הלקוח כדלקמן:

אופן משלוח

עלויות

דואר רגיל
משלוח רגיל בדואר ישראל. לא נוכל לקחת אחריות על אובדן או נזק ולא נוכל לבדוק היכן החבילה כי  אין מספר מעקב. זמן האספקה תלוי בדואר ישראל. במידה והמשלוח לא מגיע אחרי 30 יום מתאריך המשלוח, אנא פנו אלינו וננסה לבדוק, למרות שיהיה קצת קשה כי אין מספר מעקב. אם לא מגיע אחרי 45 יום מיום המשלוח, נעניק לכם זיכוי על סך 75% מעלות הפריטים בלבד, לא כולל דמי משלוח.

14.90 ש”ח

דואר רשום (כולל מעקב, נזק ואובדן)
משלוח בדואר רשום כולל מספר מעקב ואחריות
על נזק או אובדן לפריטים. זמן האספקה תלוי בדואר ישראל. במידה והמשלוח לא מגיע אחרי 30 יום מתאריך המשלוח, נבדוק היכן החבילה ובמידה והלכה לאיבוד, נשלח לכם על חשבוננו את הפריטים מחדש (במידה ועדיין זמינים במלאי הספקים) או נעניק זיכוי מלא על ההזמנה. במידה ונגרם נזק לפריט במהלך המשלוח, אנו נשלח חדש על חשבוננו (במידה ועדיין קיים במלאי הספק) או נעניק זיכוי מלא עליו.

22.90 ש”ח

שליח עד הבית
באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל. בדרך כלל מגיע תוך עד 48 שעות ממסירת החבילה בסניף הדואר.

49.90 ש”ח

משלוח לחו”ל (כולל מעקב)
INTERNATIONAL SHIPPING – INCLUDING TRACKING
משלוח מהיר באמצעות שירות ECOPOST של דואר ישראל. זהו השירות היחידי המאפשר מעקב אחרי החבילה גם בחו”ל אחרי שיצאה מהארץ ואנו רוצים להיות בטוחים שהגיע אליכם והאמת, גם אתם.

79.90 ש”ח

כמה זמן לוקח למשלוח בארץ להגיע?
זמן ההגעה של המשלוח לאחר שמסרנו אותו בסניף הדואר (ולא מרגע ההזמנה) תלוי אך ורק ובלעדית בדואר ישראל. אין לנו שליטה על זמן האספקה של הדואר, כי הוא לא שייך לנו (ואולי טוב שכך). משלוח בדואר רגיל או רשום לוקח בין שבוע לשבועיים מיום המשלוח, אבל לפעמים גם יותר. במידה ומשלוח לא מגיע לאחר 30 יום מתאריך המשלוח, אנא אנא פנו אלינו וננסה לסייע. שליח עד הבית מגיע בדרך כלל עד 48 שעות ממסירת החבילה בסניף הדואר, אבל ברוב המקרים זה מגיע הרבה יותר מהר.

כמה זמן לוקח המשלוח לחו”ל?
לרוב היעדים, המשלוחים מגיעים תוך 5 עד 7 ימי עבודה מרגע משלוח החבילה (ולא מרגע ההזמנה). לזמני הגעה משוערים למדינה שלך ולפרטים מלאים על שירות ECOPOST, ניתן להיכנס לעמוד באתר דואר ישראל:
http://www.israelpost.co.il/content.nsf/pages/ecopost