התנאים המפורטים בעמוד זה מהווים הסכם מחייב בין הלקוח באתר לבין מוסיקה נטו דיסקים בע"מ (להלן "מוסיקה נטו"). השימוש באתר מהווה את הסכמת הלקוח לנשיאה במלוא הסיכון הכרוך ו/או הנובע מהשימוש בו.

באתר מופיעים קישורים לאתרים אחרים, מוסיקה נטו אינה נושאת בכל אחריות למידע המופיע בהם.

התנאים בעמוד זה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד.

 

הזמנה באתר

במידה וזו הזמנתך הראשונה באתר, תתבקש להזין את פרטיך במקום המיועד לכך באתר. ברכישותיך הבאות תזוהה לפי כתובת הדוא"ל ומספר ת.ז שלך.

עליך לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים באתר, עדיין מעודכנים. במידה והם אינם מעודכנים, אתה מתבקש לעדכנם כדי שהזמנתך תצא לפועל. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך בדוא"ל אישור על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את מוסיקה נטו לספק את המוצרים שהזמנת, והינו אך ורק ציון כי פרטי ההזמנה נקלטו. מוסיקה נטו שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק סחורה או לתת שרות.

אישור סופי בדבר ביצוע ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ובדיקת המוצרים שבמלאי.

מוסיקה נטו אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן ללא הפסקה ו/או יינתן ללא טעויות. ט.ל.ח.

ההזמנה תסופק בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי, בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי למרות שהם מופיעים באתר, או שחברת האשראי לא אישרה את חיובך, מוסיקה נטו אינה תהיה מחויבת לאספקת המוצרים בהזמנה. במקרה זה תשלח אליך הודעה מתאימה בדוא"ל וכרטיס האשראי לא יחויב.

מוסיקה נטו שומרת לעצמה את הזכות להימנע מלתת שירות, בכל מקרה בו היא סבורה כי אופן השימוש באתר מפר הוראות הסכם זה.

במידה ולא קיבלת אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי ההזמנה לא הגיעה אל מוסיקה נטו. במקרה זה אנא פנה באמצעות דוא"ל orders@musicaneto.com או בטלפון ל- 03-6967220.

אם הפרטים שמסרת בעת ביצוע ההזמנה יתגלו כשגויים, מוסיקה נטו אינה מחויבת להגעת המוצרים אל הלקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע על כך בהקדם האפשרי ומוסיקה נטו תטפל בזיכוי מתאים.

 

מוסיקה נטו תשלח אליך מידע, המלצות ומבצעים אך רק אם תמלא את כתובת הדוא"ל באתר. בנוסף ,מוסיקה נטו תהיה רשאית לשגר אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. אם אינך מעוניין בקבלת דוא"ל כזה כתוב לנו והסר את עצמך מרשימת הדיוור.

 

זמן אספקה:

מועד אספקת המוצרים הוא בתוך שלושה עד עשרה ימים ממועד אישור משלוח ההזמנה ע"י מוסיקה נטו. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את שישי, שבת, ערבי חג וחג.

אם ביקשת שהמוצרים ישוגרו אליך באמצעות שליח, הם יגיעו אליך בתוך שמונה ימי עבודה מיום אישור ההזמנה. אם לא תתקבל החבילה בתוך 30 יום מיום אישור ההזמנה, עליך להודיע על כך באמצעות דוא"ל או טלפון.

מוצרים רבים אינם מגיעים באופן סדיר ע"י חברות התקליטים בארץ ומוסיקה נטו מביאה אותם ביבוא מיוחד. על סחורה כזו, תקבלו מידע בדוא"ל ואם תרצו להזמינם, תאלצו להמתין זמן נוסף שאינו קבוע מראש. בכל מצב, לא תחויבו עד שתצא החבילה אליכם.

מוסיקה נטו לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה (כתקלות במחשב, השבתות בשירותי הדואר וכו').

 

מחירים:

המחירים המוצגים כוללים מע"מ. המחירים באתר הם לא סופיים. יתכנו הבדלים בין מחירי האתר למחירי החנות. מוסיקה נטו שומרת את הזכות לשנות מחיר שמופיע באתר ללא הודעה מראש וללא הסבר. מחירי המוצרים משתנים מפעם לפעם (בדרך כלל לטובה!) ולא ניתן לעדכן אותם באתר באותה המהירות.

במקרה והמחיר נמוך מהמחיר שצוין, תחויבו על הסכום הנמוך יותר. במידה והמחיר גבוה מהמחיר שצוין, כרטיס האשראי לא יחויב עד לקבלת אישור בטלפון או בדוא"ל.

המחיר הסופי שיחויב הוא המחיר שיופיע באישור ההזמנה ממוסיקה נטו. ביטול הזמנה אפשרי בתוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה.

עלות המשלוח מופיעה בטבלת עלויות המשלוח של מוסיקה נטו ואינה כוללת משלוחים כבדים במיוחד. במקרה כזה מחיר משלוח החבילה יקבע ע"י צוות מוסיקה נטו בהתאם למשקל החבילה ,בלי קשר לעלות המשלוח כפי שנרשמה בהזמנה. בכל מקרה מסוג זה מוסיקה נטו תיידע את הלקוח לפני החיוב הסופי.

 

תשלום:

 

מוסיקה נטו תגבה את התמורה בגין המוצרים שבהזמנה ודמי המשלוח באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, במועד החיוב החודשי הקרוב. בתשלום מעל 250 ש"ח (לא כולל משלוח), אתה רשאי לשלם ב-2 תשלומים ללא ריבית. מעל 400 ש"ח- 3 תשלומים ללא ריבית, מעל 600 ש"ח – 4 תשלומים ללא ריבית ומעל 750 ש"ח – 5 תשלומים ללא ריבית. הסכום שעליו תחויב יחולק רק בהוראה שלך ולא באופן אוטומאטי.

אמצעי תשלום אחרים יתקבלו בחנות עצמה (אבן גבירול 30, תל אביב).

 

ביטולים והחזרות:

לקוח רשאי להחזיר את המוצרים שרכש עד 14 יום מיום קבלתם סגורים באריזתם המקורית בלבד (סגור כפי שקיבלת את המוצר). כדי להחזיר את המוצרים יש לשלוח אותם (עלות המשלוח תחול על הלקוח) בצירוף החשבונית שקיבלת לכתובת הבאה: מוסיקה נטו, אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, ת"א או להביא אותם לכתובת המצוינת בשעות פתיחת החנות (לפרטים: 03-6967720).

תמורת המוצרים יינתן זיכוי לקניה הבאה (לא כולל דמי משלוח). לא יוחזר כסף מזומן ולא יזוכה כרטיס האשראי. אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצר שאריזתו המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהוא פגום. במקרה זה אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית או להגיע לחנות ותקבל בשנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית.

כל הפריטים המסופקים ע"י מוסיקה נטו נשלחים כשהם מצויים במצב תקין המאפשר שימוש. מוסיקה נטו אינה נושאת באחריות לטיב המוצר, מפני שהיא איננה מייצרת אותו. במקרה שרכשת מוצר פגום, זכותך היחידה היא להחליפו או לקבל את כספך בחזרה. מוסיקה נטו לא תשא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח. לא נישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה ,או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים.

כל שאלה ניתן להפנות לצוות שלנו בדוא"ל  support@musicaneto.com   או בטלפון: 03-6967220.